İMES OSB HURDACI

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

İmes OSB Hurdacı İmes Hurdacı Fabrika Yıkımı Sökümü

İMES OSB HURDACI

İMES OSB HURDACI

Kocaeli Gebze İmes Makina İhtisas Organize Sanayi Bölgesi hurdacı firmamız tarafından hurda alımı yapılan yerler içinde önceliğe sahiptir. Gebze’de faaliyet gösteren firmamız bünyesinde bulunan araç gereçler ile dilediğiniz her saatte adrese gelebiliriz. İmes Osb hurdacı ekiplerimiz hurdanızın toplam ağırlığını ölçmek için sizin refakatinizde kantara gidecektir. Seçilen kantarlar uluslararası standartlarda tartım yapabilen bilgisayar sistemli kantarlardır. Hurda tartım sürecinde seçilen kantar da dahil olmak üzere her aşamada onayınız alınır. Bölgede bulunan firmalardan yüksek fiyat garantisi ile hurda alüminyum, krom, araiş, sarı, bakır, demir hurdası vb. malzemeleri satın alıyoruz.

Dudullu İmes hurdacılar tarafından oldukça önem verilen bir sanayi bölgesidir. Çünkü burada faaliyet gösteren sanayi sitelerinden üretim yoğunluğuna bağlı olarak hurda çıkmaktadır. Bu hurdalar da genellikle geri dönüşüm sektöründe para kazandıran maden hurdası ve hurda metallerden oluşmaktadır. Hurdacı Telefonu olarak kg ne olursa olsun İmes hurdacı araçlarımızı çok kısa sürede adresinize yolluyoruz. Hurdanızın gerçek değerlerini anında banka havalesi ya da peşin para olarak ödüyoruz.

 

İmes Hurdacı Hizmetlerimiz

İmes Osb hurdacı firmamız her çeşit hurda alımları yapmaktadır. Ayrıca fabrika bölgelerine hurda biriktirme ve ayrıştırma sistemleri kurabiliyoruz. Dilerseniz sadece konteyner da talep edebilirsiniz. Bu hizmetler karşılığında sizden ücret istemiyoruz. İmes en yakın hurdacı işletmesiyiz. Hurdacı iletişim numaraları için lütfen web sayfasının iletişim kısmını ziyaret ediniz. İmalat artığı hurdalar için yüksek fiyat politikası uyguluyoruz. Bu sayede elinizde bulunan araiş ve imalat artıkları her zaman yüksek gelir elde edebileceğiniz birikimlere dönüşüyor.

 

İmes Fabrika Yıkım Söküm İşlerimiz

İmes’te miladını doldurduğunu düşündüğünüz fabrika ve tesislerin güvenilir bir şekilde yıkımını sağlıyoruz. İşinde uzman ekiplerimizce fabrika içi söküm hizmetimiz vardır. Ayrıca fabrika çatı sökümlerini titiz bir çalışmayla çok kıza zaman zarfında hallediyoruz. Yıkım ve söküm işlerinden çıkan hurdaları değerinde satın alırız. Üstelik 2. El olabilme ihtimali bulunan tüm makine, tesisat, araç gereç ne varsa hurda olarak değil ikinci el piyasası üzerinden fiyatlandırılmaktadır. İmes OSB hurdacı ve geri dönüşüm işleri için ilk tercihiniz olmak isteriz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat