Hurda Sarı

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Hurda Sarı Alan Yerler

Hurda Sarı

İstanbul hurdacı firması olan şirketimiz çevre şehirlerde de hurda sarı alımı yapmaktadır. Geri dönüşüm işlerinde lider firmalardan olan Hurdacı Telefonu size sorunsuz bir hurda satışı vadediyor. Saha tecrübesine sahip ekip arkadaşlarımızla fabrikalardan sarı araişi, ev ve iş yerlerinden kapı kolları, musluklar vb. sarı eşyaları sökerek satın alıyoruz. Sarı hurda alan yerler arasında farkımızı bir telefon dahi anlayabilirsiniz. Ülkemizde özellikle maden geri dönüşümünün önemi son yıllarda kendini hissettirmiştir. Doğrudan ham madde temin etmek ekonomik açıdan oldukça zorlayıcı olmuştur. Bu nedenle de bakır pirinç gibi değerli madenlerin tekrar elde edilmesi gerekmektedir. İşte bu maksatla şirketimiz birçok ilçe ve mahallede adresten hurda almaktadır. Üstelik kendi araç ve personelimizi istenilen adrese gönderiyoruz. Hurdanın dürüstçe tartımını sağlayıp paranızı anında peşin ödüyoruz.

sarı hurda ne kadar

sarı hurda ne kadar

Sarı Hurda Nedir ve Sarı Kilosu Ne kadar?

Dayanıklı, uzun ömürlü, korozyona uğramayan ve iletken yapıda olması sebebiyle pek çok sektörde kendisine kullanım alanı bulan sarı pirincin hurda sarı adı verilen artıkları da, hurdacılar için oldukça değerli malzemelerdir. Sarı pirinç sıhhi tesisatta, nalburiyede, elektronikte, denizcilikte, bazı ev ve süs eşyalarının yapımında yaygın olarak kullanıldığı gibi hurda sarı da yine bu sektörlerde kullanılmak üzere geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Hurdacılar için oldukça değerli bir malzeme olan sarı; kendi içerisinde de alaşımını oluşturan metallerin oranlarına bağlı olarak sınıflandırılmaktadır. Farklı sınıfları farklı kalitededirler ve kullanım alanlarında da bazı farklılıklar bulunmaktadır. Size kısa sürede hurdacı araçlarımızı gönderebiliriz. Ayrıca bizden anlık olarak sarı hurdası fiyatları öğrenebilirsiniz. Bunun için mesaj dahi atsanız size dönüş yaparız.

Hurda Sarı Alan Firmalar

Hurda sarı alımı konusunda 7/24 çalışan hurdacı firmamız yüksek fiyat veriyor. Bizi arayarak kolayca hurda sarının fiyatı ne kadar? sorusunun cevabını alabilirsiniz. Eğer bana en yakın hurdacı yol tarifi diye bir probleminiz varsa size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Çünkü Hurdacı Telefonu olarak İstanbul’da tüm ilçelerde konum olarak en yakın geri dönüşüm hizmetleri sunmaktayız. Yerinde ve değerinde nakit hurda alımları yapıyoruz. Hurda sarı talaşı da bunlardan biridir.

Sarı hurda ya örnek vermek gerekir ise her alanda kullanılmakta olan değerli metaldir. İstanbul Hurda  bu değerli hurdaları toplama ve geri dönüşümü ile ilgili geniş bir çalışma yelpazesine sahip.  Musluk sarıları, su saati sarıları,  sarı vana,  sarı radyatör ve buna benzer Sarı Hurda pirinç gibi hurdalarınızı iyi bir fiyat alımı ile geri dönüşüme sunmakta. Toptan hurda alan hurdacı firmaları içinde ödeme konusunda hiç bir sorun yaşamayacağınız bir şirketiz. Paranızı tamamı sizin talebinize göre bankaya yada elden sıcak para olarak ödenebilir. Ayrıca bina yıkımları öncesinde bize haber ederseniz bina içinden söküm yaparak tüm değerli metal ve maden hurdalarını satın alabiliriz. Moloz ve hafriyatlarla birlikte bunların çöpe gitmesi gerçekten büyük israf olur. Hem sizin için hem de ülkemiz için maddi kayıpların önüne geçmeye çağırıyoruz sizi. Bizi arayın fabrika, otel, hastane, okul, yurt, apartman yıkımı öncesi söküm yaptırın.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF ALIN