Fabrika Yıkımı Söküm İşleri

Fabrika Yıkımı Yapan Firmalar

İstanbul ve çevre illerde fabrika yıkımı işlerinde uzman firmamız güvenilir yıkım söküm hizmeti veriyor. Fabrika yıkımı yapan firmalar içinde profesyonel ekipmanlar ile çalışan çok az sayıdaki gruptayız. Yıkım sonrası enkaz kaldırma da yapan şirketimiz gerekli araç gereç ve personele sahiptir. Yıkım öncesinde ve sonrasında sökümlerden çıkacak hurdalar karşılığı ücret almadan anahtar teslim yıkım yapıyoruz. Yanan fabrikaların usule uygun yıkımı için gerekli çalışmaları yapmaktayız.

Fabrika Sökümü İşleri
Fabrika Sökümü İşleri

İstanbul yıkım firmaları olarak birçok büyük projede yer aldık. İstanbul yıkımcılar için devasa bir şantiye haline gelmiş bulunuyor. Çünkü özellikle kentsel dönüşüm ile birlikte şehrin dört bir yanında yıkım işleri başladı. Bunların dışında eski ve artık iş yapmayan fabrikaların yıkımı da hemen her gün oluyor. Şirketimiz de bu konuda kaliteli hizmet yapan kuruluşların başında gelmektedir. Hurda karşılığı bina yıkım ve moloz kaldırma işi yapıyoruz. Yıkımcı olarak gerekli tüm çevre güvenliği şartlarını sağlayarak çalışmaktayız. İşçilerimizin tümünün iş güvenliği eğitimi olup sigortalı çalışmaktadırlar.

Fabrika Yıkım Söküm
Fabrika Yıkım Söküm

Hurda Karşılığı Yıkım Yapıyoruz

Yıkımı yapılacak yapılardan çıkacak olan hurdalar karşılığında yıkımı ücretsiz yapmaktayız. Fabrika yıkımında yılların vermiş olduğu tecrübe ile doğru kararlar alarak güvenilir yıkım yapıyoruz. Ayrıca fabrika yıkımı yapan firmalar içinde mühendisler ile çalışan tek firmayız. Çelik konstrüksiyon yapıların demontaj işlemlerini de hurdası karşılığında bedava yapmaktayız. Çelik çatı sökümü işlerini de titizlikle yürütmekteyiz. Sökümden geriye kesinlikte hafriyat bırakmıyoruz. Fabrika hurdası olan tüm eşyaları satın alıyor. Moloz ve çöpleri fabrika bölgenizden kendi araçlarımızla çıkarıyoruz.

Fabrika Hurdası Alımı
Fabrika Hurdası Alımı

Fabrika Sökümü İşlerimiz

Faaliyetlerini durdurmuş fabrikalardan makine, elektrik elektronik teçhizat, klima, kablo, ısıtma sistemi ve her tür metal malzemeyi sökeriz. Dilerseniz fabrika sökümü yapan firmamız bu malzemeleri değerini peşin ödeyerek satın almaktadır.   İkinci el olarak kullanılabilecek eşyalara kesinlikle zarar vermeden hassas söküm yapmaktayız. Yine isterseniz 2. el malzeme alımı da yapıyoruz. Fabrika yıkımı sökümü işlerinde uzun zamandır hizmet vermekteyiz. İstanbul, Kocaeli, Kırklareli, Tekirdağ başta olmak üzere tüm illerde anahtar teslim fabrika sökümü ve alan temizliği yapıyoruz. Makine geri dönüşümü konusunda 7/24 destek sağlıyoruz. Özellikle tekstil makinalarının sökümü ve hurda olarak satın alınması için hurdacı ekiplerimizi hızlıca gönderiyoruz.

Fabrika Yıkımı Söküm İşleri

Fabrika Yıkımı Söküm İşleri” hakkında 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
hemen ara