Edirne Hurdacı

edirne hurdacı

Edirne hurdacı çalışanı olan Hurdacı Telefonu her çeşit hurdayı değerinin üzerinde alır.  Edirne’de hurdacılık ve geri dönüşüm işlerinin yanı sıra hurda karşılığı bina yıkımı, fabrika tesis çatı söküm ve su deposu kesimi gibi işleri de yaparız. İş yerinizdeki hurdayı elinizden yok pahasına çıkarmadan bizlere ulaşın. Böylece yüksek fiyattan kolayca satabilirsiniz.

Çünkü Trakya’nın çoğu yerinde olduğu gibi Edirne’de de demir, bakır, alüminyum, sanayi artığı, inşaat fazlası, şantiye artığı, yıkım çıkması, çinko, paslanmaz, kurşun, pimapen, kablo, sarı, krom ve depo rafı hurdaları vb. için en iyi fiyat bizdedir. Üstelik Edirne’de hurda alan hurdacı firmamızı çok hızlı bir şekilde olduğunuz konuma yollarız.

Edirnede hurdacı arıyorsanız tam yerine geldiniz. Hurda antkron kırma, motor, trapez sac, kırkambar sarı ve profil çıkma satmak için haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati bizlere ulaşın. Fazlaca hurdacı Edirne sokaklarından geri dönüştürebilir malzeme almak için faaliyet göstermektedir. Yalnız içlerinden jant, alüminyum talaşı, kablo, paslanmaz sac ve pvc işleme makinesi hurdası için siz değerli müşterilerimize değerini Hurda Alan Hurdacılar olarak biz veririz.

Edirne’de hurdalık ve kolayca hurda sat olarak metal hurdaları alırız. Geri dönüşüm alanında uzun uğraşlar neticesinde hurda profesörü olmuş grup ile ara vermeden uğraşıyoruz. Hurda satışından adam akıllı getiri elde etmek istiyorsanız vakit kaybetmeyin ve bizimle temas halinde olun.

Edirne Hurdacı Hurda Alan Firma
edirne hurdacı

EDİRNE’DE HURDACI DÜKKANI

Yedi gün yirmi dört saat Edirne hurdacı ekiplerimiz ve servis araçlarımız ilçelerde dolaşmaktadır. Bu sebeple de hurda metal geri dönüşümü için hiç ara vermeden uğraşıyoruz. İlin her noktasında ikametgahı olan her kesimden kimsenin geri dönüşüm gereksinimine yönelik çabamız vardır. Ayrıca da 2nci el personel kabini, cephe paneli, çelik konstrüksiyon, pano ve trapez sac alım satımı yapıyoruz. Bu sebeple çöp diye atacağınız malzemeler için lütfen acele etmeyin, bir nefes alıp vakit kazanın ve bizi arayın. Bunlardan nasıl kolayca para kazanacağınızı göreceksiniz. Üstelik siz hiç yorulmayacaksınız, üslendiğimiz Edirne hurdacı faaliyetlerimizle farklı kilogramda hurdaları ederi ne ise o fiyattan adrese gelerek satın alırız. Firmamız bünyesinde olan yükleyiciler, metal ezici silindirler, oksijenli metal kesim makineleri ve sistem kasalar ile çok kolay bir biçimde hurda alımı yapıyoruz.

Edirne hurdacı firması olarak bizden teklif istemek de inan çocuk oyuncağıdır. Yapacağınız tek şey hurdanın tamamını gösteren resimleri bize whatsapptan ya da mailden göndermek. Hurda sektöründe eksper olarak hizmet veren görevlimiz size çabuk bir şekilde dönüş yaparak en iyi fiyatı sunacaktır.

Kabul etmeniz durumunda da çalışanlarımız ile hurdacı araçlarımızı iş yerinize ulaştırmaktayız. Hurdacı olarak Edirne’de pvc pencere, demir su boruları, sarı hurda fiyatı, hurda geri dönüşüm ve hurda demirin kilosu ne kadar konularında yardımcı oluruz. Üstelik hurda kablo fiyatları, kurşun, bakırın kilosu kaç para, hidrolik piston ve bakır hurda fiyatları doğrultusunda hep buradayız.

Edirne Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
hemen ara