Zamak Alan Firmalar

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Zamak Alan Firmalar

Zamak Alan Firmalar

Zamak Alan Firmalar

Uzun süre önce İstanbul’da hurdacılık yapmaya başladık. Birçok hurda metal çeşitleri için her zaman yüksek fiyatı biz vermekteyiz. Zamak alan hurdacılar için de yine en iyi fiyatı biz veriyoruz. Hurda zamak kg fiyatı öğrenmek için iletişim kurabilirsiniz. Firmamız bünyesinde bulunan araç gereçler ile birlikte adresinize hurdacı ekiplerimizi gönderebiliriz. Bunu kolayca yapabilmek için lütfen konum atmayı unutmayın.

Üretim sanayisinde en çok kullanılan hammaddeler arasında ilk beşte yer alıyor zamak. İşin aslına bakarsanız zamak kendi başına bir metal değil. Kullanım amacına uygun olarak belirli bir oranda alüminyum, bakır, çinko ve magnezyum gibi madenlerin karışımı ile ortaya zamak çıkıyor. En önemli özelliklerinden biri paslanmaz olmasıdır. Bu sayede krom kullanılamayan birçok alanda zamak tercih edilmektedir. Kullanıldığı sektörlerin başında otomotiv gelse de günlük hayatta birçok kez zamaktan imal edilmiş ürünlere dokunuyoruz. Özelikle kapı ve pencere sistemleri oldukça fazla zamak kullanmaktadır.

Hurda Zamak Geri Dönüşüm Firması

Zamakın oldukça düşük olan erime noktası sayesinde geri dönüşüm oranı yüksektir. Hurdacı firmaları tarafından da alım talebi fazladır. Çünkü değerli hurda malzemeleri arasındadır. Güncel hurda zamak fiyatı için lütfen bilgi isteyiniz. Hurda zamak alan firmalar genelde sizin iş yerinize gelmez. Ancak Hurdacı Telefonu olarak biz hem adrese kadar geliyoruz hem de paranızı anında nakit olarak ödüyoruz. Üstelik özellikle organize sanayi bölgesinde bulunan tüm fabrikaların sahalarına konteyner bırakabiliriz. İsterseniz belirli aralıklarla yapılan hurda alım süreci başlatabiliriz. Yüksek ağırlıklarla araiş zamak yada doğrudan imalat fazlası zamak çıkaran tesisler için ön ödeme yapabiliyoruz. Bu sayede fabrikadan çıkan atık malzemeler için biriktirme gibi sorununuz olmayacaktır. Hem de bu hurda atıklar için yüksek tutarda peşin para kazanmış olacaksınız.

Tüm Marmara bölgesinde adresten zamak hurdası alıyoruz. Hurdalarınızı sizin de onay vereceğiniz kantarlarda tartıyoruz. Kendi araçlarımızla nakliyesini yapıyoruz. Söküm ve kesim gibi işçilik gerektiren tüm sahalardan hurda alımı yapabiliriz. Üstelik bu işlerin tamamını kendi personelimizle üstleniyoruz. Hurda alımı işlerinde doğrudan sahalarda çalışarak tecrübe kazanmış yönetici ekibine sahibiz. Bu da bize her türlü olumsuz senaryoda bile kolayca hurda alımı yapabilme imkanı sunuyor.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat