Yalova Hurdacı

Yalova hurdacı firması olan Hurdacı Telefonu hurdaların hepsini güncel fiyatını sunarak satın alacaktır.  Yalova’da hurdacılık işlerinin yanı sıra 2. el inşaat malzemeleri alımı, su tankı kesimi ve yangın merdiveni kesimi gibi çalışmalarımız da mevcuttur. Deponuzdaki hurda malzemeleri birine ucuza vermeden bizi arayın. Çünkü Türkiye genelinde olduğu gibi burada da sarı, bakır, demir, kablo, alüminyum havalandırma […]

Çınarcık Hurdacı Yalova

İşinde uzman çalışanlarımızla Çınarcık hurdacı hizmetleri veriyoruz. Çınarcık’ta hurdacılık, bina inşaat yıkımı, fabrika söküm, şantiye temizlik işleri yapmaktayız. Çınarcık hurdacısı olarak her ağırlıkta hurda maden ve metal hurdası için adrese geliriz. Firmamız Yalova hurdacı firmaları için hem adrese kısa sürede gelen hem de en yüksek hurda fiyat teklifi sunan firmadır.

Çiftlikköy Hurdacı Yalova

Şirketimiz Çiftlikköy hurdacı, bina yıkım, fabrika söküm ve hurda alımı yapmaktadır. Fabrika hurdası, hurda demir, sarı, krom, akü, alüminyum ve şantiye hurdaları için yüksek fiyatlar veriyoruz. Çiftlikköy hurdacısı olarak hurdacılık işlerinde daima peşin parayla çalışıyoruz.

Başa dön
hemen ara