TUZLA OSB HURDACI

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

TUZLA OSB HURDACI

TUZLA OSB HURDACI

TUZLA OSB HURDACI

İstanbul Tuzla Organize Sanayi Bölgesi hurdacı firmamız haftanın her günü hurda alımı için adrese geliyor. Tuzla OSB hurdacı ekiplerimiz hurda alüminyum, bakır, kablo, sarı, paslanmaz, çinko, demir hurdası vb. satın alıyor. Tuzla OSB’de hurda alan firmalar içinde size en yüksek hurda fiyatlarını biz teklif ediyoruz. Üstelik kendi araçlarımızla ücretsiz nakliye yapıyoruz.

Tuzla Organize Sanayi bölge kalkınmasına yapılmış en büyük yatırımlardan biridir. Hem yaratmış olduğu istihdam hem de üretilen ürünlerin ihracat karşılığında ülkeye getirmiş olduğu döviz çok yüksek. Bu sayede Türkiye ekonomisine katkısı yadsınamaz orandadır. İstanbul’da senelerini geri dönüşüm sektörünün gelişmesine adayan bir firmayız. Tuzla Organize Sanayi bölgesinde de kurulduğu ilk günden itibaren değişik hurda malzemeleri satın almaktayız. Güçlü alt yapımızla hurdacılık sektörüne bakış açılarını çok kısa sürede değiştirdik. Hurda toplayıcılığından toptan hurda metal geri dönüşüme geçişi hızlandırdık. Sizler de deneyimli hurdacı firmamıza hurda satışı yapmak isterseniz bizi arayın. Tuzla Osb’ye en yakın hurdacı firması Hurdacı Telefonu’dur. Yüksek tonajlı hurda satışlarında dahi size nakit ödeme yaparız. Üstelik hurdanızın gerçek ağırlığını net bir şekilde ölçmek için modern kantar sistemlerini kullanıyoruz.

 

Tuzla OSB Hurdacı Hizmeti Verdiğimiz Firmalar

3A MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

ACARER METAL SAN. VE TİC. A.Ş.

ARD MÜHENDİSLİK ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

ARTES PRİNÇ BASKI MAMÜLLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

ATILIM MAKİNA İMALAT SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

BAYTEKS TEKNİK TEKSTİL SANAYİ TİC. LTD.ŞTİ.

BİMEKS ÇELİK TİCARET A.Ş.

BİRLEŞİK METAL ISIL İŞLEM SAN.TİC. LTD.ŞTİ.

CEDİMOĞLU MAKİNA YEDEK PARÇA TEKNİK MALZEME TİC. LTD. ŞTİ.

CEKAFORM İSTANBUL PLASTİK AMBALAJ SAN. TİC. A.Ş.

CEM METAL TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ.

CENGİZ MAKİNE İMALAT SAN. TİC. LTD.ŞTİ

DELTA DÖKÜM SAN. LTD. ŞTİ.

DÖVSAN DÖVME ÇELİK METAL SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.

GENCERLER ÖTEKTİK KASA SANAYİ TİCARET LTD. ŞTİ.

HZT DEMİR ÇELİK İMAL VE İNŞA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

KAYSE ENDÜSTRİYEL MAMÜLLER SANAYİ TİCARET A.Ş.

VEKMAR ELEKTRİK SİSTEMLERİ YATIRIM VE TİC. A.Ş

SPEEDMET ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.

TECER METAL SAC SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Siz değerli Tuzla OSB firma sahiplerine eşsiz geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Hurda alımları dışında Tuzla’da çok sayıda fabrika yıkım sökümü de yaptık. Yıkım hizmetlerimiz hurda karşılığı ücretsiz olmaktadır. Yani yıkım sonucunda ortaya çıkacak enkazdaki hurdaları almamız yeterlidir. Sizden extra bir ücret talep etmiyoruz. Söküm hizmetimiz ise sizden gelen talebe göre fabrikanızdaki eşyaların zarar görmeden çıkarılmasıdır. Söküm ve metal kesim işlerinde uzman ekiplerimizce çok kısa sürede makine ve diğer üretim sistemlerinin taşınması kolaylıkla yapılır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat