Tuzla Kimya Sanayicileri Osb Hurdacı

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Tuzla Kimya Sanayicileri OSB Hurdacı Hurda Yıkım Söküm

Tuzla Kimya Sanayicileri Osb Hurdacı

Tuzla Kimya Sanayicileri Osb Hurdacı

İstanbul Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi hurdacı iletişim numarası web sitemizdedir. Tuzla Kimya Sanayicileri Osb hurdacı ekiplerimiz sizden gelen istek üzerine kısa sürede işletmenize gelmektedirler. Her tonajda ve çeşitte imalat artığı hurdaların alımını sağlıyoruz. Bu malzemelerin doğrudan geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayarak sanayi esnafımıza tekrar ham madde tedarik etmiş oluyoruz. Bizi Pazar günleri de dahil arayarak hurda fiyat teklifi alabilirsiniz. Osb’de bulunan firmalar için en iyi fiyat garantisi verdiğimizi unutmayın.

Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi içinde bulunan fabrikaların yıkım ve söküm işlerinde de yardımcı oluyoruz. Çelik kullanılarak yapılmış tüm fabrika veya depolar profesyonelce sökülür. Hurda malzemeleri değerinde tarafımızca satın alınır. Yıkımı düşünülen tüm fabrikalardan usta ekiplerce makine sökümleri yapılır. Bu makinelerin hurda olanları yüksek fiyattan satın alınır. Çalışıyor dedikleriniz nakliye aralarımızca istediğiniz yere taşınır. Yine bölgede fabrika temizleme hizmetlerimiz mevcuttur. Bu hizmet kapsamında fabrika sahanızda bulunan iş yaramaz dediğiniz ne varsa topluyoruz. Maddi değeri yüksek olan hurdalar için size yüklü miktarlarda para ödemesi yaparız. Kimya Sanayicileri OSB içinde en yakın hurdacı nerede diye soracak olursanız bizi konum atmanızı rica ederiz. Çünkü firmamız hurdacı araçları günde defalarca kez hurda alımı için Kimya Sanayicileri Organize Sanayi bölgesine gelmektedir. Hatta yıkım söküm işlerimizin olduğu zamanlar gün boyu oradayız.

Tuzla Kimya Sanayicileri Osb Hurdacı Hizmeti Alan Firmalar

Ambalaj Kulübü Makine Kalıp Plastik San. Ve Tic.Ltd.Şti.

Ase Plastik San. Ve Ticaret Ltd.Şti.

Asts Profil Mühendislik Plastik San.Ve Tic.A.Ş.

Benna Plastik San.Tic.A.Ş.

Boettcher Matbaa Malzemeleri Tic.Ltd.Şti.

Cekaform İstanbul Plast.Amb.San.Tic.A.Ş.

Çalışkan Alüminyum San.Ve Tic.Ltd.Şti.

Ersem Plastik San. Ve Tic.Ltd.Şti.

Gurbetçiler Plastik San. Ve Tic.A.Ş.

İdeç Çelik San. Ve Dış Tic.Ltd.Şti.

İz Baskı San. Ve Tic.A.Ş.

Kabmak Mühendislik Ve Makine San.Tic.Ltd.Şti.

Masaş Metal Ambalaj San.Ve Tic.A.Ş.

Mkb Oluklu Mukavva Amb.San.Tic.A.Ş.

Nuhdem Plastik San. Ve Tic.A.Ş.

Serdar Plastik Ve Amb.San.A.Ş.

 

Firmamız Tuzla Kimya Sanayicileri Osb hurdacı şubesi aracılığı ile hurda alüminyum, alüminyum talaş hurdası, tel, bakır hurdası ve sarı hurda satın almaktadır. Ayrıca krom paslanmaz hurdası, akü, kablo hurdaları satmak için de 7/24 bizi arayabilirsiniz.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat