Şantiye Hurda Temizliği

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Şantiye Hurda Temizliği

Şantiye Hurda Temizliği

Şantiye Hurda Temizliği

Şantiye hurdaları geri dönüşüm sektöründe önemli bir paya sahiptir. Bunun en öncelikli sebebi ülkemizde inşaat sektörünün çok büyük olmasıdır. Büyük inşaat firmalarının yürüttüğü yüzlerce proje var. Yapımı devam eden inşaat şantiyesinden sürekli hurda demir gibi malzemeler çıkmaktadır. Bu malzemeler bir süre sonra çalışma alanı kısıtlayarak olumsuz durumlara neden olabilmektedir. Ayrıca bu artan demir hurdası vb. malzemelerin tekrar inşaatta kullanılabilme ihtimali de olmayınca satılması elzemdir. Bu konuda şantiye hurda temizliği hizmeti veren bizim gibi hurdacı firmaları devreye girmektedir. Hurdacı Telefonu olarak inşaat şantiyelerinden hurda inşaat demiri, kalıp, teleskobik direk, inşaat iskelesi, çiroz gibi malzemeleri satın alıyoruz. Üstelik bunları alırken geriye çok temiz ve geniş bir alan bırakıyoruz. Şantiye hurda temizliği sayesinde inşaat düzeni bozulmadan devam etmektedir.

Şantiye hurdası satmak için Marmara bölgesin tüm illerden arayabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Anadolu Yakasında Ümraniye, Kocaeli’de Gebze Hurdacı şubelerimizle inşaat sahalarından hurda alımları yaparız. Size en yakın bulunan hurdacı araçlarımızı gönderebiliriz. Bunun için lütfen bize açık adres yazın ya da konum atın. Mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ekiplerimiz adresinize gelecektir. Dilerseniz konteyner talep edebilirsiniz. Göndereceğimiz kamyon tipi hurdanızın tonajına göre belirleneceği için lütfen tahmini ağırlığı söylemeyi unutmayın. Şantiye hurda alan firmalar arasında en güncel hurda fiyat teklifini sunduğumuzu biliyoruz. Sizlerde rahatça bizden teklif alarak kıyaslama yapabilirsiniz.

 

İnşaat Şantiye Hurdası Alımı

Hurdacılık faaliyetlerinde oldukça tecrübe kazanmış olan ekip arkadaşlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz. Hem tecrübeli hem de güler yüzlü personelle çalışmanın keyfini siz değerli müşterimizin de yaşamasını isteriz.  Şantiyelerdeki malzemelerin durumuna bağlı olarak ikinci el inşaat malzemeleri de alıyoruz. Hurda alımlarına kendi araçlarımızla gelmekteyiz. Şantiyelerden yüklenen hurdaların tartımı için karşılıklı onay verdiğimiz bir kantar tercih edilir. Tartım sonrasında hesaplanan hurda tutarı size firmamızca istediğiniz yöntemle ödenir. (elden nakit yada banka havalesi şeklinde)Devamlı hurda çıkan şantiyeniz varsa ön ödemeli alımlarda yapabiliriz. Bu yöntemde şantiye alanınızın bir köşesine konulacak olan konteynerlar hurda biriktirme alanı olarak kullanılacaktır. Firmamız belirli zaman dilimlerinde şantiyenize gelerek buradaki hurdaları alacaktır.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat