Pirinç Sarı Alan Firmalar

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Pirinç Sarı Alan Hurdacı Firmalar

Pirinç Sarı Alan Firmalar

Pirinç Sarı Alan Firmalar

Geri dönüşüm alanında uzun süredir hizmet veren firmamız adresten pirinç sarı alan firmalar arasında adından sıkça söz ettirmektedir. İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesi’ndeki tüm il ve ilçelerde hurda alımı yapmaktayız. Bulunduğunuz şehirde kurum olarak size en yakın hurdacı ekibimize göndere bilmemiz için lütfen bize WhatsApp’tan konum atın. Yine WhatsApp’tan fotoğraf göndererek elinizdeki tüm hurda çeşitlerine anlık olarak güncel hurda fiyatı alabilirsiniz.

Adrese gönderdiğimiz hurdacı araçlarımız ile tüm hurdalarınız evet dedikten sonra hassas tartım için sizlerin de gönül rahatlığıyla onay verdiği elektronik tartım yapan kantarlara gidiyor. Buradaki tartım sonucuna göre ise size güncel hurda fiyatı üzerinden hesaplama yapılarak toplu bir para ödemesi yapılıyor. Bu ödemeyi isterseniz bankacılık yöntemleri aracılığıyla isterseniz de elden nakit para şeklinde alabilirsiniz. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa Yakası’nda uzun süredir hurdacılık yapan firmamız elde ettiği tecrübeler sayesinde her türlü saha şartlarında hurda toplama, kesim söküm ve yükleme yapabilmektedir. Ayrıca tüm geri dönüşüm hizmetlerinde nakliye ve ince işçilikler firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Pirinç Sarı Alan Hurdacılar

Firmamız bünyesinde çalışan personeller hizmetiçi eğitim almış olup güler yüzlü şekilde çalışmaktadır. Pirinç sarı alan hurdacı firmaları arasında en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Verdiğimiz yüksek fiyatlar sayesinde en çok tercih edilenlerin de başında geliyoruz. Usta ekiplerle çok kısa sürede adresinize geliyoruz. Hurdacı iletişim numarası üzerinden bizlere haftanın yedi günü de 24 saat ulaşabilirsiniz. Firmamız geri dönüşüm sektöründe vardiya uygulamasını ve nöbetçi hurdacı faaliyetlerini ilk başlatan firmadır.

Hurda sarı alımlarında mutlaka tahminen de olsa ağırlık belirtmeniz rica ediyoruz. Çünkü siz değerli müşterilerimize göndereceğimiz araçlarımızı ona göre seçiyoruz. Özellikle kamyon, kamyonet, transit, vinç ve personel sayısı buna indeksli olarak değişmektedir. Bunlardan yapılabilecek tasarruf işlemleri doğrudan hurda fiyatlarımızı yükseltecektir. Pirinç hurdası oldukça değerli bir madendir. Kullanım alanı da çok geniş olması nedeniyle geri dönüşümde önemli sayılabilecek bir payı vardır. Hurda sarı fiyatları öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçin. Size hızlı hurda alımı için araç gönderebiliriz. Hurdacı telefonu olarak bizden aldığınız fiyatın piyasadaki en iyi hurda fiyatı olduğunun garantisini veriyoruz.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat