Paslanmaz Krom Hurdası

Paslanmaz Krom İşimiz

Hurda paslanmaz krom konusunda uzman kadromuz ile işimizi müşteri memnuniyetini esas alarak yapmaktayız. Eğer sizin de satmak istediğiniz hurda krom varsa bizimle iletişime geçin. Hurdalarınızı adresinizden değerinde alalım. Ödemelerimiz nakit olarak elden yapılmaktadır. Bilindiği üzere bir çok alanda kullanılan paslanmaz krom geri dönüşüm sektörününde de çokça çıkmaktadır. Ülkemizde geri dönüşümü henüz sağlanamayan hurdalardan olan krom hurdası yurt dışına ihraç edilmektedir. İstanbul genelinde ve çevre illerde hizmet vermekteyiz. İstanbul’da  paslanmaz hurda alımı yapan firmamız atıl durumdaki hurdalarınızı, imalat atıklarınızı paraya dönüştürüyor.  Özellikle Beylikdüzü, Yakuplu, Selimpaşa, Gürpınar, OSB, Esenyurt, Kıraç, Hadımköy, Arnavutköy, Silivri, Çatalca, Çorlu, Çerkezköy, Ümraniye, Dudullu, Gebze, Küçükçekmece, Sefaköy, Bağcılar, Esenler, Bayrampaşa, Sultangazi, Güngören, Eyüp ve Topçular civarında hurda paslanmaz çeliklerinize kromlarınıza yüksek değer üzerinden alıyoruz.

Hurda paslanmaz krom hurdası
Hurda paslanmaz krom hurdası

Hurda Paslanmaz Krom Alımı

Geri dönüşüm alanında oldukça eskiye dayanan şirketimiz İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara bölgesinden hurda alımı yapmaktadır. Özellikle hurda krom için yüksek fiyatlar vermekteyiz. Şirketimizden kolayca teklif almak için lütfen detaylı bilgi verecek şekilde paslanmaz hurdalara ait resimleri mail ya da whatsap yoluyla bize gönderin. Gerekli incelemeleri yaptıktan hemen sonra size kesin fiyat teklifimizi göndereceğiz. Anlaşma sağlarsak kendi araç ve imkanlarımız ile çok kısa süre zarfında bulunduğunuz konuma gelebiliriz. Kesim söküm gerektiren sahalarda dahi deneyimli ekiplerimizle sizi zahmete sokmadan çözüm buluyoruz. Donanımlı modern iş makineleri ve aletler ile güvenilir bir şekilde hurda alımı yapmaktayız. Hurda ticaretinde her zaman müşterimize değer vererek hareket etmekteyiz. Çalışanlarımız hiç bir suretle çevreye rahatsızlık verecek kaba davranışlarda bulunmazlar. Aksine hepimiz çevresine duyarlı, nazik ve güler yüzlüyüzdür.

Paslanmaz hurdası için en iyi derece para kazanmak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçin. Bizden aldığınız fiyatları dilediğiniz hurdacı firmasıyla kıyaslama yapabilirsiniz.  Çünkü size anlık olarak İstanbul metal borsası verileri üzerinden fiyat sunmaktayız. Sizden aldığımız hurdaları doğrudan geri dönüşüm fabrikalarına göndermekteyiz. Krom birçok iş kolunda ham madde olarak kullanılmaktadır. O nedenle de hurda ve imalat artığı olarak da oldukça fazladır. Bu malzemelerin geri dönüşüme kazandırılması ülkemizin ekonomik kalkınmasına büyük katkısı olmaktadır.

Paslanmaz Krom Hurdası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
hemen ara