Hurdacı Telefonu olarak yıllardır İstanbul’un bir çok semtinde   faaliyet göstermekte olup, betonarme, prefabrik, çelik konstrüksiyon yapıların yıkım, bozum ve hafriyat işleri ile ilgi profesyonel çözüm odaklı çalışmalar yürütmekteyiz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla siz değerli müşterilerimize günün 24 saati hizmet vermekteyiz.

Hurdacı Telefonu olarak   Kentsel dönüşüm yasası çerçevesinde  özellikle İstanbul’da eski yapıların yıkılarak yeni yapıların inşa edilmesi sürecinde yapı sahipleri ve müteahhit firmalara profesyonel ve orijinal yıkım ekipmanları ile iş-yapı güvenliği konularında uzman ekibimizle bina yıkım, enkaz ve hafriyat kaldırma işlerinde güvenilir çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz.

İşinin uzmanı kadromuz, tam donanımlı ekiplerimiz ve son model iş makinelerimizle İstanbul Kentsel Dönüşüm Projesi için hizmetinizdeyiz.

   Yıkılmasını istediğiniz binaları hurda karşılığı yıkıyoruz. Bina yıkım işleri çok riskli işler olmasına rağmen bu işin ehli ekiplerimizce riskleri ortadan kaldırarak güvenli ve kaliteli hizmet veriyoruz.

Faaliyetlerimizi ve projelerimizi kaliteli hizmet güvencesi & sorumluluğu kapsamında yürütüyoruz. 

Aktif Geri Dönüşüm yüksek kapasiteli geniş alan üzerinde kurulu tesisinde, hurda, hurdacı, hurdacılık ve geri dönüşüm sektörünü İstanbul başta olmak üzere tüm illerde faaliyetini göstermektedir. Aktif Geri Dönüşüm kaliteli hizmeti ve müşteri güvenini önemseyen hizmet politikasıyla her zaman sizinledir.

Hurdacı Telefonu Firma Misyonu

Geri Dönüşüm sektörü ne uzun yıllardır hizmet vermekte olan firmamız, kurumsal kimlik taşımaktadır. Misyonumuz olarak en iyiyi ve teknolojinin en yenisini kullanmaya odaklanmaktayız. Yılları aşkın süredir sizlere hizmet veren markamız, en yeni makine parkları ve özel kadrosu sayesinde sizlerin ihtiyaçlarını en yüksek düzeyde karşılama sözü vermektedir.

Vizyonumuz

Amacımız olarak ileriye dönük bir şekilde sizlere daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak olacaktır. Şirket olarak vizyonumuz son derece önemli olan araştırma ve geliştirme üzerine kurulmuştur. Sizden gelen istek ve öneriler doğrultusunda ileriye dönük olarak tüm çalışmalarımızı yaparken bunlara ayrıca önem vermekteyiz. Hedeflerimiz arasında bir dünya şirketi olma yolunda ilerlemek vardır. Ancak öncelikli olarak Türkiye sahasında istediğimiz konuma gelmek olacaktır. Şirket olarak ileride olmak istediğimiz yer çok daha kaliteli bir hizmet sunumunu sizlere aktarmak olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir