Kurşun Alan Firmalar

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Kurşun Alan Firmalar Hurdacılar

Kurşun Alan Firmalar

Kurşun Alan Firmalar

İstanbul’da geri dönüşüm alanında uzun süre önce faaliyete başlayan bir firmayız. Özellikle kurşun alan firmalar arasında verdiğimiz fiyatlar ile öne çıkmaktayız. Marmara bölgesinde tüm il ve ilçelerde adresten hurda alımı yaptırabilirsiniz. Bize konum atarak “bana en yakın hurdacı” sorgulaması yapabilirsiniz. Yine Whatsapp ile fotoğraf gönderip fiyat talep edebilirsiniz. Firma politikası olarak geri dönüşüm ihtimali olan her malzemeyi satın alıyoruz. Üstelik herhangi bir tonaj sınırı koymadan yerinden nakit ödeme yaparak alıyoruz.

Çok canlı bir şehir olan İstanbul geri dönüşüme büyük bir yatırım yapmazsa yaşanabilir olma özelliğini hızla kaybedecek. Şimdi sorsak bu yazılanlara göz atanlara para yaşanabilir çevreden daha mı önemli? Tabiki hayır derseniz içiniz rahat olsun Hurdacı Telefonu ömrünün yettiği kadar İstanbul genelinde hurdacılık yapmaya devam edecek. Yorulmadan pes etmeden yedi gün yirmi dört saat adresten hurda alımı yapıyoruz. Bu hurdaları tekrar hammadde olarak kullanılabilmesi için geri dönüşüm fabrikalarına gönderiyoruz. Burada işlenen hurda malzemeler nihayet üretim sürecine en baştan katılır.

Hurda Kurşun Alan Hurdacılar

Hurdacılık işinin ilmini çalışarak öğrenen firmamız her geçen gün daha çok sayıda müşteriye hizmet vermektedir. Edirne’den Kars’a kadar tüm şehirlerde sizden gelen talep doğrultusunda her tonajda hurda alımı yaparız. Sizler de hiç zahmete girmeden kolayca hurda kurşun mu satmak istiyorsunuz? O zaman hemen bizimle temasa geçin. İş yerinizde artık işinize yaramayan ne kadar kurşun hurdası varsa hepsini nakit parayla satın almak isteriz. Bu sayede hem yeriniz rahatlar hem de yüksek bir kazanç elde edebilirsiniz. Hurdacı Telefonu olarak sizlere verilen süre kısıtlamasına uyarak çok kısa zamanda hurda alımı yaparız. Hurdanızın hakiki ağırlığını çok hassas ölçün yapan terazilerle öğrenmekteyiz.

Firma olarak temel politikamız geri dönüşümü tam anlamıyla ülke geneline yaymak bu sayede de hem çevre temizliği sağlamak hem de ekonomik istikrar elde etmektir. Hurdacılık sektörünün günümüzde Türkiye ekonomisine parasal katkısı tartışılmayacak ölçüdedir. Bu öyle bir sektör ki etkilenmeyen iş kolu neredeyse yok. İnşaat ve otomotiv başta olmak üzere birçok sektörün ham madde ihtiyacına yönelik geri dönüşüm sistemleri kurulmaktadır. Bu maksatla özellikle sanayi bölgelerinde (Dudullu OSB, Gebze OSB)  hurdacı hizmetleri vermekteyiz. Buralardan gelen taleplere göre hurda kurşun alımı için kısa süre zarfında işletmelerinize geliriz. Tüm Marmara bölgesinde işler yürüten işletmemiz yüksek tonajlı alımlar dahi paranızı nakit ödeyebilir.

 

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat