Kızıl Sarı Alan Firmalar

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Kızıl Sarı Alan Firmalar

Kızıl Sarı Alan Firmalar

Kızıl Sarı Alan Firmalar

Hurda geri dönüşüm işinde uzun süredir hizmet veren bir firmayız. Hurda kızıl sarı alan firmalar içinde ise hem adresten alım hem de yüksek fiyat durumlarında birinciyiz. Hurdacılık yaparak edindiğimiz tecrübemizi hurda fiyatlandırmada faydalı bir şekilde kullanmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden bu tarafa yakalamış olduğumuz kaliteyi hiç bozmadık. Müşterilerimize daima yüksek fiyatlardan nakit hurda ödemeleri yaptık. Kızıl sarı hurdası geri dönüşümü konusunda da her zaman aynı mantıkla hareket etmekteyiz. Sürekli gelişmekte olan teknolojiye ayak uydurmayı başarabilen nadir hurdacı firmalarındanız. Bu sayede ülke genelinde her il ve ilçeden hurda alımları yapabiliyoruz. Ayrıca tüm organize sanayi bölgelerinde toptan hurda alımı yapabilme potansiyeline sahibiz. Üstelik sanayi sitelerinden gelen hurdacı taleplerine çok kısa sürede cevap verebiliyoruz.

 

Sarı kızıl hurdası geri dönüşüm sektöründeki payını özellikle sanayi bölgelerindeki yoğunluğu ile artırmıştır. Hurdacı Telefonu olarak imalat artığı kızıl sarı hurdası alımları yapmaktayız. Bu sayede çöpe karışması önlenen kızıl sarı hurdalar geri dönüşüme gitmektedir. Türkiye ekonomisine katkısı inkar edilemez oranda olanda hurdacılık mesleğini severek yapıyoruz. İstanbul, Kocaeli, Sakar, Düzce başta olmak üzere tüm bölgeden adrese gelerek hurda alımları yaparız. Fabrika sahalarına, OSB’lere, sanayi sitelerine konteyner bırakıyoruz.

 

Güncel Kızıl Sarı Hurda Fiyatları

Kızıl sarı alan hurdacılar arasında anlık fiyat verebilen az sayıda kuruluştan biriyiz. Verdiğimiz hurda fiyatları aynı gün içinde geçerlidir. Herhangi bir usulsüz fiyatlandırma yapılamaması için lütfen fiyat karşılaştırması yapınız. Hurdacı Telefonu firmamız size en yüksek hurda kızıl sarı fiyatı garanti etmektedir. Ayrıca diğer hurda çeşitlerinin alımında da olduğu gibi her zaman hurda tutarını nakit öderiz. Üstelik hurdanızı gramına kadar tartım yapabilme özelliği bulunan elektrikli kantarlarda tartarız.

İstanbul Hurda Metal Borsası takip edilerek oluşturulan günlük hurda fiyatlarına bizi arayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Kızıl sarı alan firmamızdan hemen fiyat teklifi alabilirsiniz. Bunun için anasayfada çıkan hurdacı iletişim numarasına tıklayın direk arayacaktır. Ya da whatsaptan mesaj atabilirsiniz. Elinizde bulunan hurdaların toplanıp araçlara yüklenmesi ve nakliyesi firmamızca yapılacaktır. Tecrübeli çalışanlarımız kesim, söküm veya kırım yapılması gereken işleri kısa sürede yapacaktır.

 

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat