Kablo Hurdası

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

hurda kablo alan firmalar

Kablo Hurdası

Kablo hurdası elektrik ve elektronik alanlarında kullanılan, üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, içine bir veya birden fazla metalik iletkenlerin yerleştirilmesi ile oluşmuş enerji akımı taşıma ürünüdür. Milyonlarca metre uzunluğunda kablo hurda haline gelerek doğaya bırakılmaktadır. Hurdacı Telefonu olarak “hurda kablo fiyatı ne kadar?” sorunuza 7/24 cevap verebiliriz.

Elektronik aletlerin parçalarından olan kabloların iç kısmı alüminyumbakır gibi iletken metallerden, dış kısmı ise plastikten oluşmaktadır. Geri dönüşüm sektörü için önemli malzemeler içeren hurda kablolar da sıklıkla hurdacılar tarafından alınıp satılmaktadır.
kablolar da gerekli analizleri gerçekleştirerek hurdacılardan alıyor, geçici olarak stokluyor sonrasında da hurda kablo geri dönüşümü gerçekleştiren müşterilerimize kalite politikamızdan taviz vermeden ulaştırıyoruz. Firmamız bünyesinde bulunan hurda soyma makinesi sayesinde kablo hurdası alan firmalar içinde en hızlı çalışan firmayız.

Kablo Hurdası Alımı ve Hurda Kablo Fiyatları

kablo hurdası alımı

kablo hurdası alımı

Her yıl müteahhitler, otomobil geri dönüşümcüler, üretim yapan firmalar vb. ayrıştırılması zor olan ve zaman alıcı kablo atığını belediye çöplüklerine göndererek vahşi depolama yöntemi ile toprak altına gömdürmektedir. Bu gerçek anlamada israftır. Değerli madenlerden olan bakır içeren kablolar oldukça pahalı malzemelerdir. Bu nedenle lütfen işletmelerinizde oluşan atık kablolar için bizi arayınız. Size kısa sürede hurda alımı için araç göndereceğiz. Üstelik kablo hurdası satışından yüksek oranda bir kazanç elde edeceksiniz.

Kırkambar, Tetere Hurda kablosu, Antikorum Hurda Kablosu Yer altı Hurda Kablo, PTT Hurda Kablo, PTT İç Hurda Kablo, Silikonlu Kablo Çeşitleri, Gazlı Fare Yemez alketen Çeşitleri, Enya Saf Bakırlı Enya Çeşitleri, Anten Kablosu Hurdası, Bilgisayar Kamera Kablo Hurda, Şarj Kabloları, Alüminyumlu Kablo, Havai Hattı alüminyumlu, Çelik Zırhlı Kablo, Kâğıtlı Kablo  Diye Bir Çok Hurda Çeşidi bulunmaktadır, Hepsi Kendince ayrı Oranlarda bakır verimine sahiptir. Hurda kablo alım fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Elektrik akımını ileten en kaliteli malzeme bakırdır. Normal şartlarda en iyi elektrik akımı ileten malzeme altın olsa da yüksek fiyatlı olmasından dolayı onun bir alt kategorisi olan bakır elektrik iletiminde kullanılmaktadır. Fiyatı da oldukça yüksek olup bugün piyasada kablo hurdası da iyi para etmektedir. Elektrik tesisatı değişimlerinde ya da atık olarak parça şeklinde çöpe atmak yerine hurda alım satım yapan firmalar ile görüşerek iyi fiyatlara satışını yapabilirsiniz. İstanbul’da hurda kablo geri dönüşüm işi yapan şirketimiz daima peşin ödeme yapmaktadır. Her zaman güncel hurda kablo fiyatları ile alım yapmaktayız.

 

Yorumlar: 1

  1. […] için dolaşmaktadırlar. Gel gelelim içlerinden kompresör, radyatör, yıkım, inşaat ve çelik kablo hurdası için siz değerli müşterilerimize karşılığının gerçek değerini biz söylüyoruz. […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat