Kablo Hurdası

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

hurda-kablo

Kablo Hurdası

Kablo hurda elektrik ve elektronik alanlarında kullanılan, üzeri yalıtkan bir madde ile kaplı, içine bir veya birden fazla metalik iletkenlerin yerleştirilmesi ile oluşmuş enerji akımı taşıma ürünüdür. Milyonlarca metre uzunluğunda kablo hurda haline gelerek doğaya bırakılmaktadır.

Elektronik aletlerin parçalarından olan kabloların iç kısmı alüminyumbakır gibi iletken metallerden, dış kısmı ise plastikten oluşmaktadır. Geri dönüşüm sektörü için önemli malzemeler içeren hurda kablolar da sıklıkla hurdacılar tarafından alınıp satılmaktadır.
kablolar da gerekli analizleri gerçekleştirerek hurdacılardan alıyor, geçici olarak stokluyor sonrasında da hurda kablo geri dönüşümü gerçekleştiren müşterilerimize kalite politikamızdan taviz vermeden ulaştırıyoruz.

 

Her yıl müteahhitler, otomobil geri dönüşümcüler, üretim yapan firmalar vb. ayrıştırılması zor olan ve zaman alıcı kablo atığını belediye çöplüklerine göndererek vahşi depolama yöntemi ile toprak altına gömdürmektedir.

Kırkambar, Tetere Hurda kablosu, Antikorum Hurda Kablosu Yer altı Hurda Kablo, PTT Hurda Kablo, PTT İç Hurda Kablo, Silikonlu Kablo Çeşitleri, Gazlı Fare Yemez alketen Çeşitleri, Enya Saf Bakırlı Enya Çeşitleri, Anten Kablosu Hurdası, Bilgisayar Kamera Kablo Hurda, Şarj Kabloları, Alüminyumlu Kablo, Havai Hattı alüminyumlu, Çelik Zırhlı Kablo, Kâğıtlı Kablo  Diye Bir Çok Hurda Çeşidi bulunmaktadır, Hepsi Kendince ayrı Oranlarda bakır verimine sahiptir

Elektrik akımını ileten en kaliteli malzeme bakırdır. Normal şartlarda en iyi elektrik akımı ileten malzeme altın olsa da yüksek fiyatlı olmasından dolayı onun bir alt kategorisi olan bakır elektrik iletiminde kullanılmaktadır.

Fiyatı da oldukça yüksek olup bugün piyasada kablo hurdası da iyi para etmektedir. Elektrik tesisatı değişimlerinde ya da atık olarak parça şeklinde çöpe atmak yerine hurda alım satım yapan firmalar ile görüşerek iyi fiyatlara satışını yapabilirsiniz.

Karışık Kablo Hurda Fiyatı  7,30 TL/Kg
 Antigron Kablo Hurda Fiyatı  8,00 TL/Kg
 Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu Hurda Fiyatı  18,70 TL/Kg
 Yer Altı Enerji Kablosu Hurda Fiyatı  9,80 TL/Kg
 TTR Kablo Hurda Fiyatı  8,50 TL/Kg
 Çelik İçli Kablo Hurda Fiyatı  6,00 TL/Kg
 Tek Tip Kablo Hurda Fiyatı  – TL/Kg
 Fare Yemez Kablo Hurda Fiyatı  10,60 TL/Kg

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF ALIN