İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Hurda Fiyatları

İstanbul Hurda Fiyatları

İstanbul Sanayi ve  endüstri alanında gelişmiş büyük bir şehir yoğun nüfusu deniz ve limanalara sahin Olması Hurda Fiyatları bir adım öne çıkmaktadır

Hurda Fiyatları İl ve ilçelere göre değişmektedir en Yüksek fiyat İstanbulda olmakla beraber İstanbul içinde Avrupa yakası ve Anadolu yakası bölgesinde hurda fiyatları değişiklik göstermektedir

Hurda Fiyatları metal ürünlerin üretim fabrikalarına daha ekonomik ham madde temin edilmesini sağlayan hurda genellikle sanayi ve fabrika bazına yakın olan çelik demir sanayilerde daha yüksek fiyatla sunulmaktadır

Örneğin firma olarak elektrik elektronik alanında hiçbir malzemenin çöpe gitmemesi için çaba harcıyoruz. İstanbul’da elektrikçilere bakır tel ve hurda kablolar için iyi fiyat teklifi veriyoruz. Bize telefon ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Yine aynı şekilde İstanbul’un tüm ilçelerinde tesisatçılara atıl durumda olan metal borular, pirinç banyo ve mutfak eşyaları vb. için yerinde alım hizmeti sunuyoruz.

İstanbul’da her alanda ihtiyaç oluşturan ham madde tedariki için hurdacılık vazgeçilmez bir yöntemdir. Atık ve atıl durumda olan malzemelerin toplanması ve ayrıştırılması sonucunda çöpe gidecek malzeme geri dönüşüme kazandırılmış olunur.

HURDA TÜRLERİNE GÖRE FİYATLANDIRMA SİSTEMİ

Hurda demir fiyatı İstanbul hurda fiyatları arasında en çok merak edilen fiyattır. Bunun nedeni sektörde oldukça fazla yer tutmasıdır Fiyatlandırma kriteri olarak; inşaat sektöründe ikinci el kullanılabilme durumu, kalite durumu başlıca etkendir Daha çok şantiye ve inşaat alanları ile yıkım-söküm-kesim işlerinden elde edilmektedir  Şantiye sahalarında biriken hurda demir için ise; hurdanın sahadaki konumu, yani toplu mu dağınık mı, saflık oranı, paslanmış demir hurdası fiyatı düşürür. Yıkım işlerinden çıkan hurda demir için ise; yapılacak işin maliyeti fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen ana olaylardır.

DKP
1,730 TL

EKSTRA 1,605 TL
I.GRUP 1,460 TL
II.GRUP 1,165 TL
TALAŞ
0,950 TL

Hurdacılık sektöründe en kıymetli olarak nitelendirilen hurdalardan biri bakırdır. Bakır, dünyanın birçok yerinde iletişim ve elektrik enerjisi iletmekte kullanılan en önemli maddelerden biridir. Hurda bakır fiyatları, soyulmuş bakır hurda ve soyulmamış bakır hurda ile değişkenlik gösterebilir.

Hurda alüminyum çeşitlilik bakımından sert ve yumuşak alüminyum olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Sert alüminyum diye bildiğimiz hurda alüminyumlar genellikle yapı bakımından sert yapıya sahiptirler. Fiyat bakımından ise yumuşak alüminyumdan daha düşüktürler. Yumuşak alüminyum ise yapı bakımından daha esnek olan hurda alüminyumlardır. Sert alüminyuma göre geri dönüşüm alanında daha kolay kullanılabilmesi ve kullanım alanının çokluğu nedenlerinden dolayı fiyatı daha yüksektir.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF ALIN