İkinci El Raf Alımı

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

2 el raf alanlar

İkinci El Raf Alımı

İkinci el raf alımı için en iyi fiyat garantisi veriyoruz. Üstelik kendi firmamıza ait araç ve çalışanlarımızla geliyoruz. Söküm ve yükleme zahmetine sizi sokmadan çok kısa sürede depo raflarınızı satın alıyoruz. Ayrıca ödememiz daima nakit olarak anında yapılır. Çalışma prensibi olarak titiz davranıyor ve hiçbir zaman geride enkaz bırakmıyoruz. Her ebattaki depo rafı ve evrak arşiv rafları için söküm ve alım hizmetimiz vardır. Mutlaka bizimle ön görüşme yaparak firma tercihine karar verin. Çünkü size hem en iyi fiyatı hem de kaliteli hizmeti biz verebiliriz. Yine firma veya şahıs tercihinde 2 el sitelerine veya sosyal medya hesaplarına karşı çok dikkatli olun.

 

İkinci El Ağır Raf Sistemleri

Özellikle ağır yüklerin olacağı depo ve sanayi bölgeleri ve iş yerlerinde ağır raf sistemleri kullanılır. Bu raf sisteminde diziliş genelde sırt sırta olarak ortak bir direnç merkezinden destek alacak şekilde tasarlanmıştır. Firmamız ağır raf sistemlerine hiçbir zarar gelmeyecek şekilde demontaj işlemlerini yaparak ikinci el olarak satın almaktadır. 2. El raf alım satımında yılların kazandırmış olduğu deneyimle ilgili ekiplerimiz hiçbir eşyaya zarar vermeden söküm kesim yapmaktadır. İş yerlerinizdeki eski ağır raflardan kurtulmak için bizi hemen arayın.

ikinci el raf alım satımı

ikinci el raf alım satımı

İkinci El Çelik Raf Sistemleri

Dayanıklılık açısından oldukça sağlam olan çelik raf sistemleri ürün seçilebilirliğine imkan tanıdığı için genelde toptan market depolarında ve evrak arşiv bölümlerinde kullanılır. Şirketimiz her ölçüde ikinci el çelik raf alımı yapmaktadır. Rafların nakliye vb. işlerini biz üslenmekteyiz. Üstelik paranızın tamamı isterseniz elden anında nakit ödenir isterseniz de banka hesabınıza havale yapılır.

Bizler ikinci el çıkma raf, 2. El hafif yük rafları, hizmet rafları, defo rafı, rack raf vb. malzemelerin alımını yapmaktayız. Bize 7/24 iletişim sayfamızdaki telefon numaralarından ulaşabilirsiniz. Ücretsiz keşif talep isteyecekseniz lütfen adres göndermeyi unutmayın. Bu maksatla whatsapp numaramıza veya telegram hesabımıza konum atabilirsiniz. Raf sistemlerini inceleyecek olan keşif ekibimizi sizinle beraber belirlediğimiz tarihte ve saatte göndereceğiz. Lütfen randevu takviminde bir değişiklik olması durumunda bizleri haberdar ediniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat