Hurda Pano Alımı

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Hurda Pano Alımı

Hurda Pano Alımı

Derya deniz pano çeşitleri vardır. Elektrik, dikili tip, aydınlatma, sıva altı, duvar tipi sıva üstü gibi pano çeşitleri mevcuttur. Hurdacılık alanında en çokta elektrik panoları kullanılmaktadır. Neden hurdacılık alanı derseniz de geri dönüşüm için güzel bir fırsattır bu panolar. Sizin de elinde hurda pano varsa hangi çeşit olursa olsun bize getirin. Biz ederi değerinde onları alalım geri dönüşüm alanında işleme sokalım ve yeniden farklı bir eşya ile kullanıma kazandıralım. Ek bir iş, ufak da olsa aile bütçesine katkı da bulunmak istiyorsanız siz de elinizde bulunan hurda panoları bize getirerek aile bütçesine katkı da bulunabilirsiniz. Damlaya damlaya göl olur. Sen bir başla bak çorap söküğü gibi gelecektir devamı. Bizimle alım satım işi yapan müşterilerimizin genelinin ağzında aynı cümle dolanmakta ve söylemektedirler.

“ Aslında başta hiç inanmıyordum, bu ne kadar eder ki, buna para verirler mi, ben yapabilir miyim, ben ne anlarım bu işlerden” bu ve daha bunun niceleri müşterilerimiz tarafından söylenmiş sözlerdir. Bu işi sürekli yapan, bizi tercih eden müşterilerimizin söylediklerini de aktaralım sizlere belki aklınız da bir şimşekler çakar ve sizde hurda panolarınız için bizi tercih edersiniz.

“iyi ki gelmişim size ve iyi ki hurda panolarımı size veriyorum, başladığım ilk noktadan bayaa ilerdeyim, her zaman güler yüzle karşılanıyor ve uğurlanıyorum, fiyat konusunda da aklımda hiçbir soru işareti bulunmamaktadır.”

Hurda Pano Geri Dönüşümü Nasıl?

Bu hurda pano hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız da yerimize gelebilir ya da bizimle telefon ile konuşarak da aklınızda ki soru işaretlerini giderebilirsiniz. Ondan sonra hurda pano biriktirmeye ya da direkt olarak elinizde bulunanları satmaya başlayabilirsiniz.

Hurda pano aldığımız yerler;

Hem Avrupa hem de Anadolu yakalarından hurda pano alımları yapmaktayız.

Avrupa yakasından Avcılar, Bağcılar, Beşiktaş, Büyükçekmece, Küçükçekmece ilçelerinden, Anadolu yakasından da  Maltepe, Pendik, Kartal, Tuzla, Kadıköy ilçelerinden olmak üzere toplamda 10 ilçeden hurda pano alımları yapmaktayız. Daha detaylı bilgi almak isterseniz ister bu ilçelerde bulunan yerlerimize gelin, isterseniz de whatsapp üzerinden mesaj atın, telefon ile arayarak da bilgi alabilirsiniz. Taşıma konusunda da size yardımcı olmaktayız. Siz bizi arayın biz gelelim hurda panolarınızı alalım. Orada hemen bir fiyat biçelim. Ücretinizi hemen verelim. Her türlü kolaylığı ve fırsatı sizlere sağlamış bulunmaktayız. Yaptığımız her şey siz değerli müşterilerimiz içindir. Sizden de bunun karşılığın da küçücük isteğimiz var. Elinizde ki hurda panoları bize getirmeniz. İstediğimiz sadece bu.

Daha temiz daha yaşanabilir bir dünya da yaşamak ve çocuklarınıza güzel bir dünya bırakmak istiyorsanız sizin de panodan yana hurdacınız biz olalım istiyoruz. Siz de daha güvenilir, güler yüzlü bir hizmet istiyorsanız bizi tercih edin. Bizi tercih etmeniz için birçok sebebiniz dururken siz hala bizi seçmediyseniz darılırız vallahi. Hadi elinizde bulunan hurda panolar için bizi seçin. Hem siz hem de biz mutlu ayrılalım.

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat