Hurda Kağıt Fiyatları Alım Satımı

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

hurda-kağıt

Hurda Kağıt Fiyatları Alım Satımı

Hurda Kağıt Fiyatları Aşağıda Verilen Tarihler İtibariye Tekrar Güncellenene Kadar Geçerlidir.

Atık Kağıt Fiyatları
Son Güncelleme: 08/08/2018
Cinsi Birim Fiyatı (ton)
1.Hamur Beyaz Kağıt 600 ₺
Okul Kitabı 570 ₺
Karton 430 ₺
Karışık Kağıt 350 ₺
Gazete (Kullanılmamış) 570 ₺
Gazete (Kullanılmış) 450 ₺
Kuşe Kağıt, Dergi, Katalog 370 ₺
İplik Bobin Hurdası Koçan Kağıdı 320 ₺
Arşiv İmha -100 ₺

Uyarı : Fiyatlar resmi işlemlerde kullanılamaz. Kullananlar tüm sorumluluğu üstlenmiş olurlar. Rakamlar resmi kurum ve kuruluşlardan teyit edilmeli, kendilerinden alınan rakamlar baz alınmalıdır. Fiyatlar hiç bir kurumu temsil etmeyen ortalama fiyatlardır. Oluşabilecek problemlerde tarafımız sorumlu tutulamaz. Hak iddia edilemez.

Fiyatlar İstanbul Piyasası baz alınarak hazırlanmış olup, güncel hurda kağıt, karton, kitap ve gazete fiyatları aşağıdaki tabloda listelenmektedir. Aşağıdaki fiyatlar yüksek tonlarda alım yapan fabrika fiyatlarıdır. Daha düşük kilogramlı kağıt çeşitleri piyasa ortamında oluşan fiyatlara göre değerlendirilmelidir. Piyasa fiyatları tablodaki rakamlardan %20 – 50 daha düşüktür. Fiyatı etkileyen en önemli unsurlar. Elinizdeki kağıt, karton, gazete kağıdı yada kitabın kilosu, bulunduğu konum, malzemenin karışık olmaması, ayıklama gerektirip gerektirmemesi, ıslanması, fabrikalarda bulunan stok durumu en önemli faktörlerdir.

Her türlü atık kağıtlar, fabrika oluklu, kahverengi kırpıntı ve fireler, market oluklu, kahverengi kullanılmamış kutular, karışık oluklu kahverengi, matbaa hurdası krome, bristrol, kuşe matbaa atıkları, gazete kullanılmamış, gazete kullanılmış kağıt atıklarınızı en iyi şekilde değerlendiriyor ve adresinizden nakit olarak satın alıyoruz.

İstanbul da metal hurdası alım ve satım işi yapan firmamız demir, bakır, aluminyum, kurşun, pirinç, kablo hurdalarınıza yüksek fiyat tarifesi sunmaktadır. Ayrıca geniş hurda nakliye araçlarımız, donanımlı iş makinelerimiz ve deneyimli ekibimizle hurdalarınızı adresinizden alıyor kısa sürede nakite çeviriyoruz.
İstanbul da hurdacılık sektörünün nabzını tutan firmamız demir, bakır, aluminyum, kurşun, pirinç, kablo hurdalarınızı değer kaybı yaşamadan geri dönüşüme kazandırmanın gururunu yaşıyor. İstanbul da metal hurdası alan firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bizi arayın dilediğiniz adrese gelip her türlü metal hurdalarınzı alalım. Ayrıca hurda demir, bakır, aluminyum, kurşun, pirinç, kablo fiyatlarını ve güncel plastik ve kağıt hurdası alım fiyatlarını da telefonla öğrenebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF ALIN