Hurda Kablo

Hurda Kablo Alan Firmalar

Elektronik aletlerin parçalarından olan kabloların iç kısmı alüminyumbakır gibi iletken metallerden, dış kısmı ise plastikten oluşmaktadır. Geri dönüşüm sektörü için önemli malzemeler içeren hurda kablo sıklıkla hurdacılar tarafından alınıp satılmaktadır.

Kablolar genellikle her hangi bir elektriksel arıza sonucu yanmış veya yıpranmış olmaları sebebiyle ya da ev, iş yeri, fabrika gibi yerlerde yapılan yenileme çalışmaları nedeniyle hurda duruma gelirler.

Hurdacı Telefonu olarak hurda kabloları da gerekli analizleri gerçekleştirerek hurdacılardan alıyor, geçici olarak stokluyor sonrasında da

hurda kablo geri dönüşümü gerçekleştiren müşterilerimize kalite politikamızdan taviz vermeden ulaştırıyoruz.

Kablo içerik bakımından plastik ve bakır tellerden meydana gelmiştir, Özellikle Yalıtım, Elektrik, İzolasyon gibi alanlarda kullanılmakta ve hurdası fazlasıyla çıkmaktadır. Burada da devreye bizim gibi geri dönüşüm firmaları girmektedir. Aksi halde ham madde olarak hurdadan yararlanmak yerine sıfırdan üretmek oldukça zahmetli ve maliyetli olacaktır.

Kablo hurdası yoğun miktarlarda bakır içerdiği için geri dönüşüm sektöründe önemi çok büyüktür.Buna ilave yine aynı şekilde kablo plastik içerdiği için geri dönüşüm sürecinde önemlidir. Bakırın maddi değeri yüksek olduğu için kablo hurdası da değerlidir.

Bakır kilogram cinsinden diğer metallere göre fiyatı pahalı olması bunun akabinde kullandığı alanlara bağlı olarak hurdasının çok çıkması sebebiyle değerli metal sınıfına girmektedir.Bu yüzden firma olarak önceliğimiz elinizde bulunan hurda kablolarını hızlı bir şekilde ülke ekonomisine tekrar kazandırarak gelişmekte ve değişmekte olan Türkiye’ye katkı sağlamaktır.

Hurda Kablo

Kablo hurdası plastik veya benzer maddeler de içermektedir, bu sebeple Hepinizin bildiği üzere doğada en geç yok olan maddelerden birisi olan plastiktir.

Plastik içermiş olduğu ham madenin çevremize verdiği zararların yanı sıra oluşabilecek olumsuz koşulların ve Ülke ekonomisine verdiği zararları da ayrıca göz önünde bulundurmalıyız.

Elinizde atıl vaziyette bulunan kablo hurdalarını nasıl değerlendirmelisiniz?
1-İlk önce hurda kablonun cinsini ve içeriğini öğrenmelisiniz.
(Bunun nedeni her kablo hurdası içeriği ve özelliği farklıdır, bu sebeple kilogram fiyatı da farklı olacaktır.)
2-Miktarı ve özelliği.
3-Kablo hurdası bulunduğu konumu.
4-Plastik Yoğunluğu ve bakır yoğunluğunun ölçülmesi.

Bu saydığımız özellikler hurda kablo fiyatını belirleyecek en önemli unsurlardır.Fiyatı belirlenen hurdayı yerinizden nakit olarak almaktayız. İşletmemiz %100 müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket ederek siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firma olarak faaliyet alanımızın bilincinde olarak çalışmalarımızı yürütüp Ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.
Buna ilave olarak Geri dönüşümünü yapmış olduğumuz hurda kablo ve tüm ürünlerin çevreye vermiş olduğu katkının da farkındayız.
Bizlere günün her saati Hurda Kablo sayfamızdaki iletişim formundan, Mesai saatleri içerisinde çağrı merkezi numarasından ulaşarak elinizde bulunan hurda kablo için fiyat teklifi alabilirsiniz.
İş yoğunlu sebebiyle Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz için lütfen iki gün öncesinden randevu alınız.
Sizlere her zaman daha kaliteli hizmet etmeyi ilke edinmiş olan firmamızın uzman personelleri, Son sistem ekipmanlarıyla çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

Hurda Kablo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
hemen ara