Eskişehir Hurdacı

Eskişehir Hurdacı

Yıllar önce sanayide atak yapan ilimizde Eskişehir hurdacı işletmesi olarak işe koyulduk. Geri dönüşüm sektöründe ihtiyaç duyulan tüm kademelerde görev yapmış bir firmayız. Bu birikmiş tecrübeler sayesinde Eskişehir’de hurdacılık, fabrika tesis bina yıkım ve çatı söküm işleri her tür hurda alımı yapmaktayız. Eskişehir hurda alan hurdacı telefonu ile bağlantıya geçip kolayca hurda satabilirsiniz. Üstelik bu hurda satışından yüksek seviyelerde para kazanabilirsiniz. O yüzden sahibi olduğunuz hurdayı öyle rastgele elden çıkarmadan bağlantıya geçin ve güzel bir fiyat teklifi alın bizden. Çünkü İç Anadolu bölgesindeki tüm şehirlerde olduğu gibi Eskişehir’de de kablo, demir, alüminyum, paslanmaz, akü, sarı, bakır, kurşun hurdası için hem adrese gelen hem de en iyi fiyatı veren tek firmayız.

Sizin de satılacak hurdanız var ama nasıl yapacağınızı bilmiyor ve Eskişehir’de hurdacı bakıyorsanız burası en doğru yer. Çünkü firmamız çok uzun süredir il genelinde geri dönüşüm hizmetleri kapsamında projeler yürütmektedir. O nedenle krom, prinç, nikel, hurda inşaat demiri, kağıt, sac, buzdolabı motoru, plastik boru ve soyma bakır satmak için gün boyunca bağlantıya geçin. Her hurdacı Eskişehir esnafından geri dönüştürebilir malzeme almak için faaliyet yürütmektedir. Ne var ki içlerinden antkron kırma, çinko, raf ve ofset matba alüminyumu hurdası için sizlere değerini firma olarak biz veriyoruz. Eskişehir'de hurdacı numarası ve hurdacılar olarak sizden haber bekliyoruz. Çok şükür ki hurda alım satımında yıllardır emeğini ortaya koyarak hurda üzerine uzmanlaşmış personeller ile çalışmaktayız. Çalışanlarımızın tamamına kefiliz. Çünkü hepsi müşterisine değer veren insan ilişkilerinde iyi olan inşalardır. Bunun yanı sıra daima dürüst ve açık sözlüdürler. Bu nedenle eğer Eskişehir hurdacısı bulmak gibi bir derdiniz varsa ve hurda satarken hiç riske girmeden para kazanmak istiyorsanız çabuk olun ve bize telefon açın.

Eskişehir Hurdacı Firması İletişim
Eskişehir Hurdacı Firması İletişim

ESKİŞEHİR’DE HURDACI İLETİŞİM NUMARASI

Geri dönüşüm firmamız yaz kış demeden Eskişehir hurdacı çalışmalarını sürdürmektedir.  İl sınırları içerisinde aktif olan tüm fabrikaların her tür geri dönüşüm gereksinimi için göreve hazırız. İmalat artığı ürünler için hurda biriktirme üniteleri, çöp ayrıştırma sistemleri ve çok sayıda özel konteyner kutulara sahibiz.  Ayrıca güvenilir bir şekilde yürütmekte olduğumuz Eskişehir hurdacı faaliyetlerimizle tonajlı hurdaları değer kaybı yaşatmadan satın alırız. Eskişehir hurdacı firmamız kendi bünyesinde 7/24 hazır bulunan araçlar ile adrese gelebilmektedir.  Eskişehir hurda fiyatları için anlık bilgilendirme de yapabiliriz. Detaylı görüşmek için lütfen iletişim sayfamızda yer alan numaralardan yararlanınız.

Eskişehir Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
hemen ara