Esenyurt Hurdacı Firması

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Esenyurt Hurdacı Telefonu

Esenyurt Hurdacı Firması

Esenyurt hurdacı kuruluşu olarak Hurdacı Telefonu hurdaların bütününü iyi fiyat ile alır.  Esenyurt’ta hurdacılık, hurda geri dönüşüm ve bodrum temizliği işi yapmaktayız. Esenyurt hurdacı telefonuna mesaj gönderin. İş yerinizdeki hurdayı çıkarmadan bizi arayın ve hurda fiyat teklifi alın. Çünkü İstanbul’da her yerde olduğu gibi bu yerde da çinko, kağıt, kompresör ve şantiye malzemesi hurdaları için en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Hem de Esenyurtda hurda alan mesai arkadaşlarımızı süre geçmeden eve yollamaktayız.

Esenyurtda hurdacı ile iletişime geçmek istiyorsanız bizimle iletişim kurun. Hurda çelik kablo, chiller, sarı musluk, radyatör ve dkb satmak için tatillerde bile bizi arayın. Birçok hurdacı Esenyurt esnafından çeşitli hurdaların alımı için dolaşmaktadırlar. Gel gelelim içlerinden çubuk talaşı, yangın merdiveni, havai hat teli, pik döküm ve alüminyum talaşı hurdası için soran soruşturan tüm kişilere en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Esenyurt’ta hurda alanlar ve hurdacılık olarak her vakit hizmet ederiz. Geri dönüşüm alanında çok emek harcayarak bilgi birikimi elde etmiş iş arkadaşı ile faaliyetler yapıyoruz. Bina söküm işinden harika getiri almak istiyorsanız hızlı olun ve bizimle temasa geçin.

Esenyurt Hurdacı
Esenyurt Hurdacı

ESENYURT’TA HURDA ALAN FİRMALAR

Resmi tatillerde Esenyurt hurdacı mesai arkadaşlarımızın orada bulunmalarından dolayı hurdacılık için faaliyetler yapıyoruz. Bu yerde oturan her vatandaşın geri dönüşüm ihtiyacı için çalışmalarımız sürekli mevcuttur. Örneğin 2.el ikinci el çatı sacı, oluklu sac, pimaş boru, defolu çatı sacı ve sandviç panel alış satışı yaparız. Bu nedenle çöp dediğiniz araçlar için lütfen israf yapmayın. Samimice üslendiğimiz Esenyurt hurdacı çabamızla değişik ebat ve boyutlarda hurdaları iyi fiyat ile alırız. Burada adresten elimizde hazır olan modern iş makinaları, tekerlekli ekskavatörler, metal ve moloz ayrıştırma araçları ve çatı söküm vinci ile zahmetsizce hurdaları alırız.

Esenyurt hurdacı firması olarak bizden teklif istemek zahmetsizdir. Yalnızca şunu yapmak yeterlidir: hurdayı açıkça gösteren fotoğrafı whatsapp ile bize yansıtmaktır. Hurda konusunda mahir olan firmamızca aniden dönüş yaparak iyi fiyatı iletecek. Onaylarsanız hurda toplama sistemi olan araçları yerinize göndeririz. Hurdacı olarak hurdacı anadolu yakası, alüminyum kilosu, demir ton fiyatı, demirin kilosu ne kadar ve konteyner konusunda detaylı cevap verebiliriz. Bu arada İstanbul’da bina yıkım sözleşmesi, inşaat iskelesi, cıvata, demir fiyatlari ve hurda demir fiyatı için her tür yardımcınız. Esenyurt’da hurda kablo karışık fiyat bilgisi almak gibi bir düşünceniz varsa bizimle temasa geçin.

 

Yorumlar: 1

  1. […] Esenyurt Hurdacı Firması olarak Fatih Sanayi Sitesi, Evren 1 Oto Sanayi Sitesi, Alkop Sanayi Sitesi ve Evren Sanayi Sitelerinden de Hurdacı olarak hurda alımlarını nakit olarak yapmaktayız. Ayrıca Bina ve Fabrika Yıkımı, Fabrika Sökümü, Çelik Konstrüksiyon Çatı ve Makina Söküm İşleri de Yapmaktayız. […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF ALIN