Demir Hurda Alımı

Demir Hurda Alımı

Marmara bölgesi genelinden demir hurda alıyoruz. Hurda demirin her çeşidini geri dönüşüme kazandırmak için çaba harcayan şirketimiz hurdanızın toplam tutarının peşin ödüyor. Hurdacı Telefonu olarak İstanbul geri dönüşüm sektöründe güvenilir hizmet vermekteyiz. Her ilçede en yakın hurdacı olma özelliğimiz her geçen gün artırmaktayız. Özellikle inşaat hurda demiri satmak için bizi herhangi bir saatte arayabilirsiniz.

Elinizde hurda demir varsa en kolay paraya çevirmek için bizimle iletişim kurun. Ayrıca telefon ederek güncel hurda demirin fiyatlarını da öğrenebilirsiniz. Ya da whatsapp ile mesaj atarak hızlıca dönüş alabilirsiniz. Ayrıca teklif maillerinizi çok kısa sürede yanıtlamaktayız. Firmamız diğer hurdacı firmalarına nazaran oldukça yüksek hurda fiyatları teklif etmektedir. Bunun en önemli sebebi hurdanızın gerçek değerini veriyor olmamızdır.

Hurda Demir Alan Hurdacı

Fabrika, tesis, depo ve şantiye alanlarınıza ücretsiz konteyner bırakıyoruz. Böylece demir hurdası atıklarınızı depolama gibi ihtiyacınıza da cevap veriyoruz. Bıraktığımız konteyner dolunca gelip alıyor tonajın fiyatını size anında ödüyoruz. Bu süreçte kesinlikle size iş kaybı yaşatmıyoruz. Belirtilen gün ve saatte randevu alarak iş yerinize gelmekteyiz.

Hurda Demir Alan Firmalar
Hurda Demir Alan Firmalar

İstanbul hurdacı sektörünün önde gelen firmalarından olan ve demir hurdası alan şirketimiz demir hurda çeşitlerinin tamamını almaktadır. Özellikle inşaat demiri, dkb, ekstra, karışık, toplama ve pik döküm hurda demir için en iyi fiyat ile alım garantisi veriyoruz. Üstelik kendi araçlarımız ile adresten alım yapmaktayız. İş makinelerimiz ile her tür zor ortamdan demir hurdası alabiliyoruz. 

İstanbul avrupa yakası ve anadolu yakası taraflarında hurdacı servislerimiz konum olarak size en yakın yerlerdedir.  Sizin de satılacak demir hurdanız var ise bizden fiyat teklifi almak için iletişim bölümündeki numaralardan bizi arayın. Hurda demirin fiyatı ne kadar? Sorusuna kolayca cevap almak için lütfen hemen arayınız. Şirketimiz tüm hurda çeşitleri için günlük fiyatlandırma yapmaktadır. Hurdacı Telefonu olarak hurda fiyatları için karşılaştırma yaptığımız kuruluşlar şunlardır; İstanbul Hurdacılar Birliği, Kardemir, Erdemir, Asil Çelik, Kroman, Bimel Metal, Dallı Metal ve Çolakoğlu Hurda Fiyatları aracılığı ile kıyaslama yapmaktayız.

 

Demir Hurda Alımı

Demir Hurda Alımı” hakkında 7 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
hemen ara