Çinko Alan Firmalar

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Çinko Alan Firmalar

Çinko Alan Firmalar

Çinko Alan Firmalar

Geri dönüşüm tesisi işleten bir firma olarak hurda çinko bizim için büyük önem taşımaktadır. Hurdacı Telefonu çinko alan firmalar tarafından da toptan hurda satmak için tercih edilen bir kuruluştur. İstanbul Anadolu yakasında bulunan merkezimiz ile bağlantı kurmak için hemen iletişime geçiniz. Ayrıca Kocaeli civarında en yakın hurdacı hizmeti veriyoruz. Bunun için bize sadece konum bilgisi atmanız yeterlidir.

Çinko paslanmayı önleyen bir yapıya sahip olduğu için özellikle galvaniz işlemlerinde sıklıkla tercih edilmektedir. Çinkonun iyi oranda alaşım kurabilmesi de kullanım alanını genişletmiştir. Sektörel olarak otomotiv, pil, çatı kaplama gibi birçok alanda hammadde olarak kullanılmıştır. Dünya çapında incelendiğinde en çok kullanılan 4. maden diyebiliriz. Bu sebeple de hurda sektörünün önemli bir yüzdesini oluşturmaktadır. Büyük oranda geri dönüşüme kazandırılabilinmesi hammadde fiyatlarını oldukça dengede tutmaktadır.

Hurda Çinko Alan Hurdacı

Satmayı planladığınız hurda çinko varsa lütfen bize tahmini tonaj ağırlığını yazarak teklif isteyiniz. Hurdacı ekiplerimizle 7 gün 24 saat hurda alımı için adrese geliyoruz. Bizden fiyat almadan rastgele bir hurdacıya hurda satmanızı tavsiye etmiyoruz. Çünkü yıllardır İstanbul başta olmak üzere tüm Marmara’da hurdacılık yapıyoruz. Yani geri dönüşüm konusunda özellikle metal ve maden hurda çeşitleri fiyatlandırmasında fazlaca tecrübemiz vardır.  Bu sayede de çinko hurdası da dahil olmak üzere hurdaların gerçek değerini kolayca tespit edebiliyoruz. Böylece de müşterimize en yüksek hurda fiyatları teklif etme şansı yakalamış oluyoruz.

İş yerlerinden hurda çinko alan ekiplerimizi çok kısa süreler içinde size gönderebiliriz. Üstelik arkadaşlarımız sizi hiç bir zahmete sokmadan işçilik gerektiren tüm uğraşları halledecektir. Merkez ofisinizin İstanbul Anadolu yakasında bulunmasına rağmen Kocaeli, Düzce, Sakarya, İstanbul Avrupa yakası, Tekirdağ ve Edirne’de de hurda alımları yapıyoruz. Sizden gelecek talebe göre en yakın hurdacı ekibimizi adresinize gönderiyoruz. Çinko hurdası çıkabilecek yerlerde kolay söküm ve kesim hizmetleri de veriyoruz. Söküm yapılacak saha şartlarına göre en uygun araçlarla profesyonel bir söküm yapıyoruz. Zarar görmesini istemediğiniz her bir malzemeyi tereyağından kıl çeker gibi sökeriz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat