BİNA YIKIMI İŞLERİMİZ

Bina Yıkım
Bina Yıkım
Bina Yıkım

Kentsel Dönüşüm ya da betonarme ve çelik yapı, konut, fabrikaların çeşitli metotlarla bina yıkım işlerimiz ve söküm işlerinde profesyonel hizmet veriyoruz.

Bina yıkımı için gerekli risk analizlerini ve planlamaları yaptıktan sonra tam donanımlı iş makinaları ve sertifikalı personelimizle güvenilir bir yıkım gerçekleştiriyoruz.

Ayrıca binanızdaki geri dönüştürülebilecek tüm malzemeleri nakit paraya çeviriyoruz. Ya da dilerseniz yıkım ücretinden düşüyoruz. Ayrıca yıkım öncesi ikinci el olarak değerlendirilebilecek tüm kapı ve pencerelerin zarar vermeden sökümünü yapıyoruz. Bu sayede yıkım maliyetinizi oldukça düşürüyoruz. Yıkım sonrası çıkma pvc kapı ve pencereler, çıkma çelik kapı, çıkma mutfak dolapları gibi tüm 2. el eşyalarınıza müşteri buluyoruz.

Siz de İstanbul’da ve Kocaeli’nde yıkım yapan bir firma arıyorsanız bizden fiyat teklifi almadan karar vermeyin! Bizi arayarak yıkım işleri veya söküm işleri için fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca hurda karşılığı bina yıkımı ve ikinci el eşyaların değerlendirilmesi hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın altındaki talep formunu doldurabilirsiniz

BİNA YIKIMI İŞLERİMİZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön
hemen ara