Bina Söküm

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Hurdacı İstanbul Bina Sökümü

Bina Söküm

İstanbul Bina Söküm işleri yapan firmamız çıkan eşyalar karşılığında nakit para vermektedir. Deneyimli kadromuz ile söküm alanında hizmet vermekteyiz. Sökümü yapılan malzemelerin satın alınması peşin para ile yapılmaktadır. Binanızda bulunan asansör sistemleri için bizi arayabilirsiniz. Yine yangın merdiveni kesim ve sökümü için size yardımcı olmak isteriz. Dairelerde demir kapı, pimapen pencere, cambalkon, korkuluk, merdiven, parmaklık, sac kapı kasası gibi eşyaların sökülmesi, bunları tutan beton parçaların kırılması, çıkan eşyaların toplanması ve yüklenmesi gibi her türlü işçilik, araç ve gereç gerektirecek işlemler tarafımıza aittir.

Yıkımı düşünülen binalardan çelik kapı, iç kapılar, balkon korkuluk demirleri, merdiven demirleri, pvc kapı pencere vb. malzemeler değer kaybı yaşamayacak şekilde sökülür. İkinci ele gidecek olan malzemeleriniz kesinlikle 2. el fiyatı ile alınır. Hurdacı Telefonu olarak İstanbul’un tüm ilçe ve mahallesinde fabrika sökümü ve bina içi sökümü yapılır. Sökümden çıkan tüm malzemeleriniz gerçek değeri ile anında nakit ödenerek satın alınır. Bina Söküm Yapan firmalar içinde titiz çalışıp kendini ispatlamış bir şirketiz. Geri dönüşüm alanında olduğu gibi bina yıkım ve söküm işlerinde de üstlendiğimiz vazifeyi başarılı bir şekilde tamamlarız.

Bina Söküm Yıkım

Bina Söküm Yıkım

Bina Sökümü ve Yıkımı Çıkan Hurda Karşılığı Ücretsiz

istanbul gibi kompleks yerleşim yapılarına sahip şehirlerde yıkım işleri sanılandan daha tehlikeli olabilmektedir. Deneyimsiz kişilerce yapılan yıkımlar can ve mal kayıplarına yol açabilir. Çevre güvenliği alınmadan başlanan bir yıkım çok kısa sürede bir faciaya dönüşebilir. Bu nedenle güvenilir firmalar ile çalışarak riski en aza indirmeye çalışın. Firmamız çalışanları ilgili eğitimleri alarak iş sahasında yaşanabilecek tüm olumsuz durumlara karşı tecrübelidirler. Ayrıca gerekli risk analizleri yapıldığı için yıkım sorunsuz bir şekilde yapılır. Binalarda bulunan ısıtma ve su sistemlerine ait olan tüm teçhizat yapılarını kolayca sökerek satın alıyoruz. Kalorifer kazanı, doğalgaz boruları, su boruları, petek, demir ve alüminyum doğrama parçaları firmamız tarafından satın alınmaktadır. İstanbul’da bina sökümleri kapsamında asansör sökümü de yapıyoruz. Asansör sistemine ait çelik halat, ray demiri, asansör kabini ve diğer donanımları sökerek satın alıyoruz.

 

Yorumlar: 2

  1. […] hurdacı telefon no gerekti ise yorulmayın bize çağrı atın biz sizi bulalım. Hurda söküm, çatı makası, trafo, çinko ve demir su boruları satmak için her vakit bizimle temas kurun. […]

  2. […] iş makinelerimizi olduğunuz konuma ulaştırıyoruz. Düzce hurdacısı olarak yıllardır fabrika yıkım sökümü, en yakın hurdacı, hurda sarı fiyatları, hurda bakır fiyat listesi ve hurdanın kilosu […]

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF ALIN