Beylikdüzü Osb Hurdacı

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Beylikdüzü Osb Hurdacı

Beylikdüzü Osb Hurdacı

Beylikdüzü Osb Hurdacı

İstanbul Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi hurdacı işletmemiz pandemi döneminde dahi haftanın her günü hurda alımlarına devam ediyor. 19 yıllık bir maziye sahip olan Beylikdüzü Osb içinde bir çok sanayi sitesini barındırıyor. Bizler de Beylikdüzü Osb hurdacı servislerimiz sayesinde tüm sanayi sitelerinde geri dönüşüm hizmeti sağlıyoruz. Özellikle hurda metal ve maden hurdaları için yüksek fiyattan alım imkanımız vardır. Adresinize kolayca hurdacı çağırmak için lütfen hurdacı whatsapp hattını kullanın. Hurda alüminyum, sarı, krom, demir, sac, profil, galvaniz ve zamak hurdası için bizi tereddütsüz tercih edebilirsiniz. Çünkü geri dönüşüme gidebilecek her tür malzeme için size oldukça kazançlı teklifler sunuyoruz.

 

Beylikdüzü OSB’de Hurda Alan Firmalar

Hurdacılık alanında duyulan ihtiyaca nazaran bölgede hizmet veren firma sayısı kısıtlıdır. Ama serbest hurda alımı yapan yerel hurdacılar bulunmaktadır. Bunların büyük bir kısmında da hurda ticaretinde güven problemi yaşama riskiniz büyüktür. Geri dönüşüm sektöründe sicili temiz nadir işletmelerdeniz. Şimdiye kadar geçen 25 yıllık zaman diliminde dükkan adresimiz değişmedi. Ancak yeni şubeler açarak hurda alım alanımızı genişlettik. Hatta iddia ediyoruz ki Marmara bölgesinde en yakın hurdacı hizmeti veren firmalar arasında en çok bölgeye bu hizmeti sunan biziz.

Geri Dönüşüm ve Yıkım Söküm Hizmeti Verdiğimiz Sanayi Siteleri

Bakır ve Pirinç Sanayicileri Sitesi

Geri dönüşüm sektörüne duyduğu ihtiyaç yadsınamaz olan değerli madenlerin başında bakır gelmektedir. Bakır Sanayi içinde bulunan önemli fabrikalardan tonajlı sayılabilecek bakır hurdası çeşitleri çıkmaktadır Beylikdüzü Osb hurdacı firması olarak 7/24 bu bölgede hizmetinizdeyiz.

Mermerciler Sanayi Sitesi

Özellikle tesis yıkım söküm işleri yaptığımız Merciler Sitesinde bize her an ulaşabilirsiniz. Hurdaya ayrılmış her ağırlıkta makine parçasını satın alıyoruz. Paranızı her zaman olduğu gibi hemen nakit alırsınız. Kolayca hurda satışı yapmak ve güvenle paranızı almak için lütfen bizi arayın.

Birlik Sanayi

Hurda alüminyum, kablo, çelik ve demir hurdası gibi malzemelerin alımı için sıklıkla geldiğimiz bir sanayi sitesidir Birlik sanayi. Yüksek fiyat garantisi adresten alım yaptığımız bölgede bize haftanın her günü telefon açabilirsiniz. Beylikdüzü hurdacılar için oldukça bereketli bir ilçedir ancak Birlik Sanayi Sistesi’nin yeri ap ayrıdır.

 

 

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat