Bayrampaşa Hurdacı

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Bayrampaşa Hurdacı

Bayrampaşa Hurdacı

BAYRAMPAŞA HURDACILAR VE HURDA ALAN EN YAKIN HURDACI NUMARASI

Bayrampaşa Hurdacılık olarak şirketimiz İstanbul Ticaret Borsası Yönetmeliği’ne göre her tür ihaleye girme şartını taşımaktadır. Bayrampaşa’da hurda alan birçok hurdacının aksine firmamız hurda metal borsasına yön veren girişimci şirketlerden biridir. İstanbul hurda ticaretinde daima dürüstlükten yana olan firmamız hurda alımlarının tamamında size üzerinde tarih bulunan şirket kaşeli ve yetkili imzalı makbuz verir. Bayrampaşa hurdacı firması hurda alıyor.

YILDIRIM MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Mahallenin pek çok yerinden toplanan hurda demir ve ikinci el eşyaları satın alıyoruz. İşletmemiz hurdanız için bu lokasyondan en kısa sürede geri dönüşüme gönderilme için işlemleri başlatacaktır.

KARTALTEPE MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Kartaltepe’de şirketimize mahsus araçlar kesinlikle hurdacı anonsu kullanmamaktadırlar. Ayrıca bu şekilde çevreyi rahatsız edici anonslar Bayrampaşa belediyesince yasaklanmıştır. İlgili kişileri şikayet ederseniz cezai sonucu vardır.

MURATPAŞA MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Çeliğin geri dönüşümü en kolay malzemelerden biri olduğunu biliyor muydunuz? Hatta çeliğin şuan doğada işlenmiş bulunan hali ham halinden daha kolay elde edilebiliyor. Bayrampaşa hurdacı firması olan şirketimiz her gün Muratpaşa mahallesinden hurda çelik, demir, alüminyum gibi endüstriyel alanda kullanılan hurdaları almaktadır.

ALTINTEPSİ MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Plastik atıklar ile kullanılmış kağıt alımlarımızın yoğun olduğu bir yer olan Altıntepsi’de hurdacılık yapıyoruz. Buradan değerinde peşin parayla aldığımız hurdaları geri dönüşüm tesislerimize taşıyoruz.

KOCATEPE MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Kocatepe’de özellikle cafe ve restoran gibi işletmelerden atık kola kutuları almaktayız. Piyasada bulunan meşrubat kutularının hemen hepsinin geri dönüşüm aracılığı elde edilen alüminyumdan üretildiğini belirtelim. Yine buradaki işletmelerden plastik şişe ve kapaklarını alıyoruz. Bunlardan da plastik olarak kullanılan aklınıza ne gelirse üretiliyor. Örneğin damacana kapakları, mutfak rafları, leğenler vs.

CEVATPAŞA MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Büyük ağırlıktaki hurdaları yükleme vinçlerimiz sayesinde kolayca şantiye sahalarından alabilmekteyiz. O yüzden Cevatpaşa’da bulunan inşaat sahalarından gelen talepleri karşılayabiliyoruz.

YENİDOĞAN MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Bayrampaşa Yenidoğan’da ister bireysel ister kurumsal isterseniz de yerel esnaf olun elinizdeki tüm hurdaları yüksek fiyat garantisi ile adresten alalım. Sizin için artık bir önemi kalmamış, kullanmadığınız malzemeleri güncel hurda fiyatı değerinden alıyoruz.

TERAZİDERE MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Terazidere mevkiinde çinko ve bakır hurdaları için özel ekip bulunduruyoruz. Bu ekibimiz birikimlerinizi anında nakit paraya çevirmek için sizden haber bekliyor. Hurda alımlarımızda tartımlarımızın tamamı elektronik hassasiyeti yüksek kantarlar ile yapılmaktadır. Dilerseniz de tartım sizin belirlediğiniz başka bir kantarda yapılabilir.

ORTAMAHALLE MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Hurda alım gücü her geçen gün artan  Ortamahalle’de her nevi hurda için güncel fiyat veriyoruz. Ayrıca Bayrampaşa’da hurda karşılığı bina yıkımı yapan firmayız. Bu arada sanayi ve fabrikalardan düzenli olarak hurda alımı için konteyner bırakabiliyoruz. Lütfen bizimle iletişime geçin.

İSMET PAŞA MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

İsmetpaşa’da sarı, bakır, kablo, plastik, demir, kağıt, alüminyum gibi çeşitli hurda ve atık metallerin toplanması ve satın alınması işini yapıyoruz. Bizi tercih etmeniz halinde hurda tutarınız anında peşin olarak tarafınıza ödenecektir.

VATAN MAHALLESİ’NDE GERİ DÖNÜŞÜM

Isıtma sistemlerinden çıkan bakırlar dahil bölgedeki hurda bakırın tamamını almaya talibiz. Bakırın her çeşidini kilosu fark etmez gelip kapıdan alıyoruz. Yine aynı şekilde kurşun hurdası için adresten alım imkânımız vardır. Ancak müşterilerimizi kurşuna eldivensiz dokunmamaları konusunda uyarıyoruz. Aksi taktirde zehirlenme olayına maruz kalabilirler.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonHEMEN TEKLİF ALIN