Bakır Hurda

Bakır Hurda Alımı

İstanbul hurdacı firması olarak hem anadolu yakasında hem de avrupa yakasında bakır hurda alım satımı işleri yapıyoruz. Bakır hurdası için Hurdacı Telefonu olarak firmamız yüksek fiyat garantisi vermektedir. Daima en yakın hurdacı hizmeti sunmaya çalışan ekiplerimiz geri dönüşüm konusunda kaliteli işler çıkarmaktadır. İstanbul hurda geri dönüşüm metal ağırlıklı olsa da firmamız her tür maden hurdasını da nakit parayla satın alır. Üstelik hurdacılar arasında en rahat iletişim kurabileceğiniz firma da biziz. Hurda bakır alan yerler içinde de vermiş olduğumuz yüksek fiyatlar ile farkımızı göstermekteyiz.  İster paketlenmiş bakır, ister preslenmiş bakır hurdası, isterseniz de dağınık olsun bakır hurdanızı değerlendirmek için hemen bizi arayın.

bakır hurdası alan yerler
bakır hurdası alan yerler

Hurda Bakır Alan Firmalar

Bakırın hurda fiyatı diğer hurdalara göre yüksek olduğu için alım gücü düşük olan hurdacılar ödeme de zorluk yaşayacaklardır. Hurdacı Telefonu olarak yıllardır yüksek sermayeli işleri başarı ile tamamladık. Her tonajda hurda bakır alımında peşin ödeme yapmak için nakit paramız mevcuttur. Ayrıca 7/24 size verdiğimiz fiyatları bakır piyasasından teyit edebilirsiniz.

İster soyma bakır isterseniz kırma bakır alım mevcuttur. Hurda çeşitlerinin başında gelen bakır hurdası ticari kazancı yüksek olan geri dönüşüm alanlarındandır. Ancak kazancınızı artırmak, kâr oranınızı yükseltmek için doğru yerde, doğru zamanda doğru adımlar atmak gerekir. Aksi halde kâr edeyim derken hurda bakır birikiminizden zarar da edebilirsiniz. İşte bu doğru zamanı ve doğru adımı danışabileceğiniz bir şirket olarak buradayız. Şirketimiz İstanbul Hurdacı esnafı arasında güvenilir iş akti ve sürekli hizmet anlayışı ile tanınmıştır.

İstanbul’un tüm semtlerinden bakır, hurda bakır, kırma bakır, soyma bakır alıyoruz. Tüm ticari anlaşmalarımızda olduğu gibi bakır alımlarımızda da bakır fiyatı için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ayrıca istediğiniz taktirde yerinden alım da yapıyoruz. Kısacası siz bakırınızı satmaya karar verdiyseniz bizi arayın, fiyat teklifimizi öğrenince şaşıracaksınız.

Hurda bakır depolamak için yeriniz mi kalmadı? Dert etmeyin arayın bakır hurdalarınızı nakit paraya çevirelim. Kablo bakır fiyatını merak mı ettiniz? Arayın hemen söyleyelim. Unutmayın İstanbul’da bakırın güncel kilo fiyatı bizde. Üstelik haftanın her günü bizden “hurda bakırın kilosu kaç para?” sorunuza kolayca cevap alabilirsiniz.

Bakır Hurda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
Hemen Arayın