Alüminyum Hurdası

İstanbul Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Alüminyum Hurdası

Alüminyum Hurdası

Hurda piyasasının güvenilir esnaflarından olan firmamız yüksek fiyat garantisi veriyor. Hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetleri kapsamında Alüminyum Hurdası alıyoruz. Bunu yaparken de hurdacılığın hakkını veriyoruz. Bir telefonunuzla istediğiniz yere gelip hurdalarınızı satın alıyoruz. Fiyat öğrenmek için telefon edin. Hurda alüminyum birikimleriniz değer kaybetmesin arayın anına nakit paraya çevirelim.

Alüminyum hurdası; Sektörün yapı taşlarından olan ve sektörde kendine çok iyi bir yer açan alüminyum hurdacılık dünyasında büyük bir yer edinmiştir. Ayrıca yine son yıllarda fiyatını ve satma oranını arttıran alüminyum giderek sektörün olmazsa olmazı haline gelmiştir. Ve işte biz burada devreye giriyoruz. Eskiyen Hurda Alüminyumlarınızı ve değiştirmek istediğiniz her türlü hurdayı piyasanın üzerinde fiyatlarımızla alıyoruz. Ve sadece size bir telefon kadar yakınız istediğiniz yerde istediğiniz zaman uzman kadromuz ve ekiplerimizle gelip siz elinizi sürmeden biz alıyoruz. Ve piyasanın öncü kuruluşlarından olarak müşteri memnuniyetini ve saygı ve sevgi içinde ticaret yapmak için elimizden gelini yapmaktayız.

Elinizde bulunan alüminyum talaş hurdalarınız adresinden teslim alınır. Milyonlarca farklı ürünün yapımında kullanılmakta olup dünya ekonomisi içinde çok önemli bir yeri vardır. Alüminyumdan üretilmiş yapısal bileşenler uzay ve havacılık sanayisi için vazgeçilmezdir. Hafiflik ve yüksek dayanım özellikleri gerektiren taşımacılık ve inşaat sanayisinde geniş kullanım alanı bulur. Firmamız alüminyum ihtiyacı olan işletmelere ham madde temin etmektedir. Türkiye’de İstanbul başta olmak üzere tüm illerden hurda alüminyum alım imkanımız vardır. Ödeme konusunda hiç bir zaman en ufak bir sorun yaşamayacağınız bir firmadır Hurdacı Telefonu.

Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Hurda sektöründe uğraşanlar bilir alüminyum fabrikada işlenmesi kolay ancak o aşamaya gelmesi zor bir hurda metal alanıdır. Gerek boyutunun fazla olması ama kilo tutmaması gerek ayrıştırma işlemlerinin zahmetli olması ve daha çok bir çok unsur alüminyum hurdasını hurdacılık sektöründe biraz uğraştırıcı olanlar kısmına kaydırmakta. Ancak İstanbul Hurdacı esnaflığında uzun yıllar emek harcamış yatırım yapmış bir çok esnaf dostumuzla iş ortaklığı geliştimiş ve bir sürü sorunun üstesinden gelmiş bulunuyoruz.

Çözümlerimizden bir kısmı:

Hurda Ayrıştırma ve Temizleme Makineleri (Kimse içinden taş çıkan hurda istemez)

Hurda Presleme ve Paketleme Makineleri (Ne kadar az yer işgali o kadar çok depolama)

Hurda nakliye tır ve kamyonları (Anında taşımacılık, müşteri beklemez)

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now Button
Open chat