Alikahya Osb Hurdacı

Alikahya Osb Hurdacı

Alikahya Osb Hurdacı

Kocaeli Alikahya Organize Sanayi Bölgesi hurdacı firması olarak sürekli olarak adresten hurda alımı yaptığımız bir yerdir. Özellikle metal ve maden hurdaları için bizi tercih etmenizi şiddetle öneriyoruz. Çünkü hurda fiyatlarımız diğer Alikahya Osb hurdacı firmalarına nazaran oldukça yüksektir. Ayrıca kendi araçlarımızla ve çalışanlarımızla hurda yükleme ve nakliye de dahil olmak üzere tüm süreci hallediyoruz. Hurdalarınızın hakiki ağırlığını şeffaf bir şekilde tartarak öğreniyoruz. Bunun için daima uluslarasın standartlarda ölçüm yapabilen lisanslı kantarları tercih ediyoruz. Organize sanayide bulunan tüm fabrikalara hurda atık biriktirebilmesi için metal kutular bırakabiliriz. Düzenli olarak araiş çıkan bir işletmeniz varsa bizden daha büyük konteynerler da talep edebilirsiniz.

 

Alikahya Osb Hurdacı Firmaları İletişim

Hurdacılık sektöründe yılların verdiği deneyim ile azimli çalışmalarımıza devam ediyoruz. Endüstriyel üretim en büyük destekçisi olan geri dönüşüm işinde uzmanlaşmış bir firmayız. Hurdacı Telefonu olarak işletmemiz Alikahya Osbden hurda demir, sarı, bakır, krom, çinko, kurşun, galvaniz, sac, boru, profil, kablo hurdası vb. satın almaktadır. Bize bip, telegram ve whatsapp gibi uygulamalar üzerinden fotoğraf atarak kolayca hurda fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurdalarınızın değerlendirmesi yerinde yapılması gereken bir durum söz konusu ise ücretsiz keşif elemanı gönderebiliriz. Hurda cins ayrımı ve kalite ölçümü konusunda eksperlik yapan çalışanlarımız mevcuttur. Hassas ölçüm yapan elektronik sensörlü cihazlar sayesinde her tür maden hurdası maddi olarak karşılığını bulacaktır.

 

Hurda Alan Yerler Nerede?

Size en yakın hurdacı ile iletişim kurmak gibi bir niyetiniz var ise lütfen bize konum gönderin. Fabrika, işletme veya dükkan ismi de vererek adresinize hızlıca hurdacı çağırabilirsiniz. Alikahya Osb hurdacı ekiplerimiz verdiğiniz adrese kısa süre içinde gelecektir. Buradaki sanayi siteleri içinde fabrika yıkım ve söküm işleri yapıyoruz. Eski makine hurdalarını değerini nakit parayla ödeyerek satın alırız. Fabrika bölgelerinde yerinde atık ayrıştırma hizmeti de veriyoruz. Üretim tesislerinde bulunan imalat atıklarını yüksek fiyatla alırız. Kocaeli hurdacı firmaları arasında yüksek fiyattan hurda alan nadir işletmelerdeniz. Düzenli olarak Kuzey Marmara oto yolunu kullanan hurdacı araçlarımız mevcuttur. Sizden gelecek bir telefonla Ali Kahya Organize Sanayi bölgesine girebilirler.

 

Alikahya Osb Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön
hemen ara